Remont sauny parowej oraz modernizacja strefy SPA na pływalni MOSiR Mielec ul. Powstańców Warszawy 2

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI MIELEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00323646
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00323646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-25 11:00
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9c5da68-10f6-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8171032778
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie saun

Wykonawcy

1 przyznane

LAHMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNiepołomice, PL · lot 0
157 440 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00323646 z dnia 2023-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sauny parowej oraz modernizacja strefy SPA na pływalni MOSiR Mielec ul. Powstańców Warszawy 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI MIELEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000329220

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Solskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mosir.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9c5da68-10f6-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sauny parowej oraz modernizacja strefy SPA na pływalni MOSiR Mielec ul. Powstańców Warszawy 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c5da68-10f6-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00323646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00013165/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont sauny parowej oraz modernizacja strefy SPA na pływalni MOSiR Mielec ul. Powstańców Warszawy 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274137

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/ZP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont sauny parowej oraz modernizacja strefy SPA na pływalni MOSiR Mielec przy ul. Powstańców Warszawy 2.
2. Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
1) Remont sauny parowej:
2) Modernizacja strefy SPA.
3) Remont pryszniców wrażeń.
4) Materiały do wykonania zapewnia Wykonawca po uzyskaniu aprobaty Zamawiającego (np. dobór kolorystyki płytek).
5) Miejsce wykonania prac: Pływalnia MOSiR „Smoczka”, ul. Powstańców Warszawy 2, 39-300 Mielec.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211370-3 - Roboty budowlane w zakresie saun

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 157440

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157440 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157440 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157440 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LAHMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357163719

7.3.3) Ulica: ul. Bocheńska 11 lokal 2A

7.3.4) Miejscowość: Niepołomice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-005

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157440 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-08-03 do 2023-08-20
2023-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane