Wykonanie wiaty edukacyjnej "Pora na przygodę" w SP3 w Drezdenku

Gmina Drezdenko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00323954
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00323954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-25 12:07
Lokalizacja
Drezdenko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-474949d0-0b6d-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5950007025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty drewnianeObiekty rekreacyjneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00323954 z dnia 2023-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wiaty edukacyjnej "Pora na przygodę" w SP3 w Drezdenku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 1

1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wiaty edukacyjnej "Pora na przygodę" w SP3 w Drezdenku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-474949d0-0b6d-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00323954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030505/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie wiaty edukacyjnej "Pora na przygodę" w SP3 w Drezdenku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261631

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wiaty edukacyjnej wraz z infrastrukturą techniczną i towarzyszącą małą architekturą.
2. Zakres zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty dokumentacją projektową, w tym:
1) budowa wiaty,
2) wykonanie utwardzenia terenu,
3) wykonanie małej architektury oraz wyposażenia wiaty,
4) wykonanie nasadzeń,
5) wykonanie robót branży elektrycznej,
6) zgłoszenie rozpoczęcia robót do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Drezdenku (Wykonawca będzie występował jako pełnomocnik Zamawiającego),
7) wykonawca zobowiązany jest uzyskać pozwolenie na użytkowanie / złożyć zawiadomienie o zakończeniu robót do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Drezdenku (Wykonawca będzie występował jako pełnomocnik Zamawiającego),
8) wykonanie wszelkich czynności nałożonych załączonymi do dokumentacji technicznej decyzjami, uzgodnieniami itp. oraz prowadzenie robót zgodnie z wymaganiami w nich określonymi.
3. Zakres zamówienia obejmuje również:
1) wywóz oraz utylizację wszelkich materiałów porozbiórkowych,
2) dostarczenie niezbędnych certyfikatów i atestów na materiały oraz protokołów badań i sprawdzeń robót budowlanych,
3) przygotowanie i dostarczenie protokołu przekazania – przejęcia środka trwałego (PT) w formie „papierowej” i elektronicznej,
4) wykonanie map powykonawczych,
5) wykonanie pełnej dokumentacji do odbioru inwestycji (dokumentacja powykonawcza w 3 egzemplarzach).
4. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określa SWZ wraz załącznikami tj. dokumentacją techniczną: projekt wraz z rysunkami, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928210-3 - Wiaty drewniane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wybrany do realizacji zamówienia wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, w związku z tym na podstawie art. 255 ust. 7 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710) postępowanie unieważniono.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297660,00 PLN

2023-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane