Modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Rudnej Wielkiej
Gmina Świlcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00324594
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00324594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-25 14:16
- Lokalizacja
- Świlcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9824f87-1141-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5170045613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00324594 z dnia 2023-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Rudnej Wielkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świlcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świlcza
1.5.2.) Miejscowość: Świlcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-072
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Rudnej Wielkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9824f87-1141-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00272529
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGI.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Rudnej Wielkiej w zakresie:
1) remont nawierzchni do piłki nożnej:
a) roboty rozbiórkowe, demontażowe i przygotowawcze;
b) położenie nawierzchni ze sztucznej trawy, ustawienie urządzeń sportowych;
2) remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego:
a) odświeżenie (konserwacja) nawierzchni poliuretanowej;
3) remont budynku zaplecza sanitarno-szatniowego:
a) wyrównanie posadzki w budynku,
b) odświeżenie ścian wewnątrz budynku,
c) odświeżenie elewacji budynku
4) oświetlenie kompleksu sportowego ORLIK:
a) wymiana oświetlenia na boiskach i przy budynku;
5) roboty elektryczne:
6) instalacja fotowoltaiczna:
a) instalacja AC,
b) instalacja DC,
c) montaż modułów fotowoltaicznych,
d) instalacja uziemiająca i odgromowa,
e) pomiary;
7) instalacje sanitarne wewnętrzne i zewnętrzne:
a) roboty demontażowe: demontaż wybranych elementów istniejących instalacji sanitarnych;
b) miejscowa przeróbka sufitu podwieszanego w celu zakrycia rur instalacyjnych;
c) budowa instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji CWU,
d) instalacja C.O.,
e) budowa źródła ciepła – instalacja pompy ciepła powietrze/woda w układzie HYDROSPLIT + instalacja solarna dla CWU.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało wszczęte w dniu 22 czerwca 2023 r. Termin składania i otwarcia ofert ostatecznie został wyznaczony na dzień 18 lipca 2023 r. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia, tj. kwotę w wysokości
900 174,00 zł brutto. Do upływu terminu składania ofert wpłynęły łącznie 3 oferty: „TORAKOL” Sp. z o.o., 88-200 Radziejów, ul. Słoneczna 24a z ceną 1 615 661,53 zł brutto; WALMAR Waldemar Marciniak, 39-127 Klęczany 230 z ceną 1 313 833,78 zł brutto; ACTIVA Longin Witkowski, 90-130 Łódź, ul. Narutowicza 53/6 z ceną 2 023 036,96 zł brutto. Oferta Wykonawcy WALMAR Waldemar Marciniak, 39-127 Klęczany 230 jest ofertą najkorzystniejszą. Cena z najkorzystniejszej oferty na realizację przedmiotowego zamówienia wynosi 1 313 833,78 zł brutto. Mając na uwadze fakt, że cena najkorzystniejszej oferty (1 313 833,78 zł brutto) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia (900 174,00 zł brutto) oraz wobec braku możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny z najkorzystniejszej oferty, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 ust. pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.), zgodnie z którym to przepisem Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2023-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |