„Przebudowa/modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Osiek Jasielski”

GMINA OSIEK JASIELSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00324920
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00324920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-25 15:54
Lokalizacja
Osiek Jasielski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43da5ee2-1d7f-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6851580354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

2 przyznane

JAN GUMIENNYOsiek Jasielski, PL · lot 0
75 030 PLN
JAN GUMIENNYOsiek Jasielski, PL · lot 1
67 035 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00324920 z dnia 2023-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa/modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Osiek Jasielski”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK JASIELSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 112

1.5.2.) Miejscowość: Osiek Jasielski

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-223

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 20 005

1.5.8.) Numer faksu: 13 44 20 005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osiekjasielski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osiekjasielski.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa/modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Osiek Jasielski”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43da5ee2-1d7f-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020328/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa/modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Osiek Jasielski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307008/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 115500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa/modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Samoklęski na dz. o nr ewid. 142:
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzonej na działce nr ewid. 142, zlokalizowanej w m. Samoklęski, gm. Osiek Jasielski stanowi drogę dojazdową do występujących tam gruntów rolnych. Droga o długości 459,0 m posiada jezdnię o szerokości 3,00 m z obustronnymi poboczami po 25 cm. Obiekt występuję w bardzo złym stanie technicznym. Zbyt cienka warstwa żwirowo-tłuczniowej nawierzchni jezdni drogowej, bezpośrednio ułożona na podłożu gruntowym, jest rozmyta, zdeformowana z występującymi głębokimi koleinami, co stwarza duże utrudnienia dla dojazdu mechanicznego sprzętu i maszyn rolniczych do okolicznych użytków rolnych. Konieczne jest zatem wykonanie przebudowy i modernizacji całego w/w odcinka drogi dojazdowej do gruntów rolnych. Po ścięciu poboczy, z wywozem urobku poza obręb lokalizacji obiektu, istniejące podłoże jezdni drogowej w granicach pasa drogowego należy mechanicznie wyrównać, wyprofilować i właściwie zagęścić. Na tak przygotowanym podłożu projektowane jest dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej wraz z obustronnymi poboczami, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 15 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 8 cm po zagęszczeniu, którą należy ułożyć rozścielaczem. Wszystkie projektowane roboty inżynieryjno - drogowe wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 3,00 m. Planowane roboty nie zmienią statusu drogi, nie spowodują pogorszenia stanu technicznego istniejących obiektów budowlanych, jak również nie prowadzą do powstania nowych, dotychczas nie istniejących. Przeprowadzona przebudowa/modernizacja drogi zachowuje istniejącą organizację ruchu. Nie zmieni się również istniejący system zagospodarowania wód opadowych spływających z pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 75030,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa/modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Osiek Jasielski na dz. o nr ewid. 1619/3
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzonej na działce nr ewid.1619/3, zlokalizowanej w m. Osiek Jasielski, gm. Osiek Jasielski stanowi drogę dojazdową do występujących tam gruntów rolnych. Droga o długości 374,0 m posiada jezdnię o szerokości 3,00 m z obustronnymi poboczami po 25 cm. Obiekt występuję w bardzo złym stanie technicznym. Zbyt cienka warstwa żwirowo-tłuczniowej nawierzchni jezdni drogowej, bezpośrednio ułożona na podłożu gruntowym, jest rozmyta, zdeformowana z występującymi głębokimi koleinami, co stwarza duże utrudnienia dla dojazdu mechanicznego sprzętu i maszyn rolniczych do okolicznych użytków rolnych. Konieczne jest zatem wykonanie przebudowy i modernizacji całego w/w odcinka drogi dojazdowej do gruntów rolnych. Po ścięciu poboczy, na scałej szerokości jezdni łącznie z poboczami należy mechanicznie wykonać koryto o głębokości 15 cm, z odwozem urobku poza obręb lokalizacji obiektu na odległość do 1 km. Po wykonaniu w/w robót ziemnych, istniejące podłoże jezdni drogowej w granicach pasa drogowego
należy mechanicznie wyrównać, wyprofilować i właściwie zagęścić. Na tak przygotowanym podłożu projektowane jest dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej wraz z obustronnymi poboczami, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 8 cm po zagęszczeniu, którą należy ułożyć rozścielaczem. Wszystkie projektowane roboty inżynieryjno - drogowe wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 3,00 m. Planowane roboty nie zmienią statusu drogi, nie spowodują pogorszenia stanu technicznego istniejących obiektów budowlanych, jak również nie prowadzą do powstania nowych, dotychczas nie istniejących. Przeprowadzona przebudowa/modernizacja drogi zachowuje istniejącą organizację ruchu. Nie zmieni się również istniejący system zagospodarowania wód opadowych spływających z pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 67035,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75030,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75030,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75030,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Gumienny Jan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851058824

7.3.4) Miejscowość: Samoklęski

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75030,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67035,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67035,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67035,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Gumienny Jan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851058824

7.3.4) Miejscowość: Samoklęski

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67035,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2023-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane