Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Marcinkowskiego 2
GMINA NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00324945
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00324945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-25 17:07
- Lokalizacja
- Nowogród Bobrzański, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e6c1e08-114a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9291004928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00324945 z dnia 2023-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Marcinkowskiego 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słowackiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Nowogród Bobrzański
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-010
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 517886269
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.karczewska@nowogrodbobrz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodbobrz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nowogrodbobrz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Marcinkowskiego 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e6c1e08-114a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00272532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKZ.271.1.5.2023.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85036,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Marcinkowskiego 2
Przedmiotem zamówienia jest wymiana okien w sali gimnastycznej i ich zabezpieczenia oraz wymiana drzwi.
Zadanie obejmuje m.in.:
demontaż istniejących 19 szt. okien i 2 szt. drzwi drewnianych,
demontaż 19 szt. zabezpieczeń okien z krat stalowych o wymiarach ok. 2,18x2,69 m,
demontaż 19 szt. parapetów zewnętrznych i 8 szt. podokienników wewnętrznych,
montaż 16 szt. okien z kształtowników PCV z nawiewnikiem higrostatycznym z jednym polem otwieranym mechanicznie oszklone szkłem bezpiecznym o wymiarach 2,18x 2,69 m.,
montaż 3 szt. okien z kształtowników PCV z nawiewnikiem higrostatycznym z jednym polem otwieranym mechanicznie oszklone szkłem bezpiecznym, zabezpieczenie antyrefleksyjne o wymiarach 2,18x 2,69 m.,
montaż podokienników z konglomeratu o długości 2,69 m. – 8 szt.,
montaż parametrów zewnętrznych stalowych, ocynkowanych, powlekanych o długości ok. 2,69 m. – 19 szt.,
obróbka okien od zewnętrznej strony i parapetów zewnętrznych (nie wymagane jest obróbka wewnętrzna okien i podokienników wewnętrznych),
montaż 1 szt. drzwi D1 o wymiarach ok. 1,3 x 2,05 m, z kształtowników z wysokoudarowego PCW, szkło bezpieczne z samozamykaczem i uchwytem antypanicznym,
montaż 1 szt. drzwi PCV pełnych o wymiarach ok. 1,5 x 2,05 m, wzmacnianych z okleiną CPL drewnopodobną z zamkiem i zestawem kluczy.
Szczegółowy zakres w/w robót jest opisany w projekcie technicznym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowaniaDo terminu składania ofert tj. do dnia 10.07.2023 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta. Cena oferty – 205.300,00 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (73.217,00 zł), a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny ofert.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty; -art. 255 ust. 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205300,00 PLN
| 2023-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |