Przebudowa treningowego boiska do gry w piłkę nożną „Górka” przy ul. Warszawskiej w Łukowie
Miasto Łuków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00325048
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00325048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 07:40
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b17cded9-15a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8251998129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00325048 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa treningowego boiska do gry w piłkę nożną „Górka” przy ul. Warszawskiej w Łukowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łuków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.lukow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b17cded9-15a2-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa treningowego boiska do gry w piłkę nożną „Górka” przy ul. Warszawskiej w Łukowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b17cded9-15a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030918/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa treningowego boiska do gry w piłkę nożną "Górka" przy ul. Warszawskiej w Łukowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00283367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową treningowego boiska do gry w piłkę nożną „Górka” przy ul. Warszawskiej w Łukowie na podstawie projektu budowlanego i decyzji Starosty Łukowskiego nr 279/2023 r. z dn. 21.06.2023 zatwierdzającej projekt zagospodarowania działki oraz projekt architektoniczno – budowlany
i udzielającej pozwolenia na budowę obejmujących wymianę nawierzchni boiska, budowę instalacji oświetlenia boiska, budowę instalacji nawodnienia i odwodnienia boiska, przebudowę piłkochwytów i wymianę wyposażenia boiska.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera (OPZ) stanowiący załącznik nr 1 do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
34928200-0 - Ogrodzenia
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |