Usługa wsparcia eksperckiego w opracowaniu zestawu narzędzi, w ramach szkolnej oceny funkcjonalnej, do wieloaspektowego pomiaru dobrostanu uczniów i uczennic w projekcie pn. „Wspieranie /..../”.
Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00085366
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00085366/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-03 12:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cea083c4-88be-4bf3-b09a-3f23dd0fd07b
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00085366 z dnia 2025-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wsparcia eksperckiego w opracowaniu zestawu narzędzi, w ramach szkolnej oceny funkcjonalnej, do wieloaspektowego pomiaru dobrostanu uczniów i uczennic w projekcie pn. „Wspieranie /..../”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górczewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cea083c4-88be-4bf3-b09a-3f23dd0fd07b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wsparcia eksperckiego w opracowaniu zestawu narzędzi, w ramach szkolnej oceny funkcjonalnej, do wieloaspektowego pomiaru dobrostanu uczniów i uczennic w projekcie pn. „Wspieranie /..../”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cea083c4-88be-4bf3-b09a-3f23dd0fd07b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085366
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FERS.01.06-IP.05-0002/23 Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472758
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IBE/30/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 213330,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi wsparcia eksperckiego na użytek realizacji Działania 2.4 pn.: “Opracowanie zestawu narzędzi, w ramach szkolnej oceny funkcjonalnej, do wieloaspektowego pomiaru dobrostanu uczniów na 4 etapach edukacji (dot. osób w wieku 4–20 lat)” i obejmować będzie w szczególności:
a) wspieranie procesu opracowywania, przez pracowników merytorycznych Działania 2.4, zestawów narzędzi do pomiaru dobrostanu uczniów,
b) formułowanie wskazówek, wytycznych merytorycznych dla pracowników merytorycznych Działania 2.4,
c) wspieranie prac koncepcyjnych i badawczych w Działaniu 2.4,
d) udział w spotkaniach pracowników merytorycznych Działania 2.4,
e) doradztwo dla pracowników merytorycznych Działania 2.4,
f) dbanie o wysoki poziom naukowy Działania 2.4, w tym w odniesieniu do publikacji zagranicznych, badań międzynarodowych w obszarze zbieżnym z Działaniem 2.4,
g) wsparcie pracowników merytorycznych Działania 2.4 w opiniowaniu produktów i rezultatów powstających w Działaniu 2.4.
Planowana liczba godzin świadczenia usługi to łącznie nie więcej niż 1000 (jeden tysiąc) godzin w ww. okresie (1 godzina = 60 minut).
Zamawiający przewiduje wykonywanie zadań przez Wykonawcę w wymiarze ok. 20 godzin miesięcznie w ramach projektu. Jednocześnie Zamawiający traktuje powyższe założenie w sposób elastyczny tj. zakłada się, że w danym miesiącu zaangażowanie Wykonawcy może wynieść np. 30 godzin, a w innym np. 10 godzin – w zależności od stopnia zaawansowania prac w ramach projektu i konieczności zaangażowania Wykonawcy.
Miejsce, termin i czas świadczenia usługi zostanie uzgodniony przez Zamawiającego z Wykonawcą. Możliwość wykonywania usługi zdalnie – po uzgodnieniu. Zakłada się organizację spotkań koordynacyjnych z osobistym udziałem Wykonawcy - co najmniej dwa razy w miesiącu. Wykonawca będzie otrzymywał pisemne zlecenia od Zamawiającego, obejmujące wykonanie określonych przez Zamawiającego zadań, przygotowanie materiałów, ekspertyz. Każdorazowo Zamawiający będzie określał czas na wykonanie danego zlecenia.
Wsparcie eksperckie będzie świadczone na rzecz kadry merytorycznej zatrudnionej przez Zamawiającego w ramach Działania 2.4. projektu pn „FERS.01.06-IP.05-0002/23 - Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży” finansowanego z środków Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym przez Zamawiającego postepowaniu, jak wykazano powyżej odrzuceniu podlegały jedyna złożona oferty. W takiej okoliczności Zamawiający zgodnie z przepisami ustawy unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199990,00 PLN
| 2025-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |