Wykonanie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz remont łazienek na poziomie parteru i I piętra w budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 44
Sąd Okręgowy w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00325298
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00325298/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 09:22
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d977dbfc-0aa0-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7181022114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00325298 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz remont łazienek
na poziomie parteru i I piętra w budynku Sądu Rejonowego
w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 44
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 57063100000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworna 16
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 21 54 273
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospod@lomza.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lomza.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d977dbfc-0aa0-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz remont łazienekna poziomie parteru i I piętra w budynku Sądu Rejonowego
w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 44
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d977dbfc-0aa0-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00148620/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie systemu kontroli dostępu w Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem
1.1.3 Wykonanie systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem
1.1.4 Wykonanie systemu telewizji dozorowej w Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem
1.1.6 Remont łazienek w Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265462
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSO-226-5/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1492654,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 44:
1. Elektronicznych systemów zabezpieczeń takich jak: system sygnalizacji pożarowej (SSP), elektroniczny system kontroli dostępu (KD), system dozoru wizyjnego (CTTV), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), system wizualizacji i integracji, realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej stanowiące załączniki 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31 do SWZ.
2. Remontu łazienek na poziomie parteru oraz I piętra realizowanego na podstawie dokumentacji projektowej stanowiące załączniki nr 24, 25, 26, 32 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1824760,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1824760,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1824760,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Informatyki "ZETO" S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420202807
7.3.3) Ulica: ul. Skorupska 9
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-048
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1824760,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |