ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁK STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. 3 MAJA 49 W IZABELINIE
Gmina Izabelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00325536
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00325536/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 10:28
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47c6e3c7-cc41-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 1181762339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00325536 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁK STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. 3 MAJA 49 W IZABELINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@izabelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://izabelin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁK STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. 3 MAJA 49 W IZABELINIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47c6e3c7-cc41-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018038/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Zagospodarowanie terenu wokół SP przy 3 Maja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145293/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRU.271.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) roboty budowlane
1. wykonanie nawierzchni mineralnych ( zgodnie z projektem)
2. budowa ogrodzenia od strony ul. 3 Maja do stacji transformatorowej na ul. Sióstr Miazgowskich w Hornówku
3. roboty instalacyjne elektryczne ( zgodnie z projektem)
a) oświetlenie
b) podłączenia pomp
c) zasilanie nawadniania
4. Wymian nawierzchni z kostki betonowej na płyty chodnikowe (na istniejącej podbudowie). Płyty chod-nikowe o wymiarach ok. 60x 20 cm, grubość 8cm (przenoszące ruch samochodów ciężarowych), faktura: płukana, kolor: odcienie grafitu i szarości; wymiana obrzeży ( zgodnie z rysunkiem)
5. Montaż studni na deszczówkę wraz podłączeniami ( zgodnie z projektem)
6. Montaż systemu nawadniania wraz z zasilaniem( zgodnie z projektem)
7. Montaż elementów małej architektury ( zgodnie z projektem)
2) prace ogrodnicze ( zgodnie z projektem i rysunkiem)
1. prace przygotowawcze
2. prace ziemne i uprawa gleby
3. sadzenie roślin
4. założenie trawnika ( 44 m2 wskazane w projekcie zagospodarowania oraz 310 m2 wskazane w załącz-niku 2 do OPZ)
5. pielęgnacja
6. posadzenie bluszczu pospolitego( Hedera helix) na elewacji szkoły, sadzonki o długości min. 100 cm, w rozstawie co 30 cm, sadzone w gruncie (w niektórych miejscach będzie konieczność rozebrania fragmentów opasek z kostki betonowej i zabezpieczenie obrzeżami pozostałej nawierzchni)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1255007,73 PLN
| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |