Sukcesywna dostawa środków czystości oraz artykułów gospodarczych dla Jednostek Gminy Stalowa Wola w 2025 roku
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00085397
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00085397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-03 12:39
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a98b9823-3596-4aa8-b69a-a7c9d154dd60
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00085397 z dnia 2025-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości oraz artykułów gospodarczych dla Jednostek Gminy Stalowa Wola w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a98b9823-3596-4aa8-b69a-a7c9d154dd601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków czystości oraz artykułów gospodarczych dla Jednostek Gminy Stalowa Wola w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a98b9823-3596-4aa8-b69a-a7c9d154dd60
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Sukcesywna dostawa środków czyszczących na potrzeby jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640946
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-II.271.210.2024.KA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 515571,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę własnym transportem do siedziby każdej z Jednostek na rzecz, których zamówienie jest wykonywane, środków czystości zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowo – jakościowym zawartym
w Załączniku nr 2 do niniejszej SWZ - Formularzu rzeczowo – cenowym.
2. Centralny Zamawiający zastrzega, że przedstawione w Formularzu rzeczowo-cenowym ilości zamawianych środków czystości są wielkościami orientacyjnymi
i mogą ulec zmianie tzn. zmniejszeniu lub zwiększeniu w trakcie realizacji zamówienia. Dopuszcza się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości zamawianych środków czystości, wskazanych w Formularzu rzeczowo-cenowym, bez prawa roszczeń ze strony Wykonawcy co do zakresu ilościowego realizowanego zamówienia. Jednostkom przysługuje prawo zamówienia wszelkich wymienionych środków czystości w Formularzu rzeczowo- cenowym (nawet w przypadku wskazania dla danej Jednostki w pozycji ilościowej „0” lub żadnego wskazania) po cenach jednostkowych w nim określonych.
3. Dostawa środków czystości następować będzie na podstawie zamówień składanych Wykonawcy przez poszczególne Jednostki za pośrednictwem poczty elektronicznej - e-mailem lub telefonicznie przez osoby upoważnione z danej jednostki (np. intendent, pracownik administracyjny, kierownik). W zamówieniu Jednostka przekaże rodzaj
i ilość zamawianych środków czystości jaka ma być dostarczona. Koszt dostarczenia musi być uwzględniony przez Wykonawcę w cenach jednostkowych środków czystości tj. Wykonawcy nie przysługuje odrębne wynagrodzenie z tytułu ich dostarczenia.
4. Po zgłoszeniu dokonanym przez Jednostkę, o którym mowa w pkt. 3 Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć zamawiane środki czystości w ciągu maksymalnie 5 dni (kryterium oceny ofert - czas realizacji dostawy od momentu zgłoszenia zgodnie z deklaracją Wykonawcy zawartą w Formularzu Ofertowym) oraz dokonać ich rozładunku, wniesienia do budynku – pomieszczenia (np. magazynowego) Jednostki na rzecz której dostawa jest wykonywana, a także umożliwienia weryfikacji dostarczanych środków czystości przez upoważnionego przedstawiciela Jednostki.
5. Dostawy mogą być realizowane od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godzinach od 7:00 do 14:00. Zmiana dni lub godzin realizacji dostaw jest możliwa po uzyskaniu zgody poszczególnych Jednostek, na rzecz których dostawy są realizowane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 24000000-4 - Produkty chemiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39830000-9 - Środki czyszczące
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
39831000-6 - Preparaty piorące
24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440102,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 530268,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 476791,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. „SOFT” MARTA MAZUR, MARIUSZ MAZUR SP. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180190630
7.3.3) Ulica: UL. PROF. L. CHMAJA 4
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 35-021
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 476791,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |