ZP/21/2023 "Dostawy jałowych obłożeń do zabiegów operacyjnych z podziałem na 3 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi ZP/21/2023"
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00325611
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-26 10:49
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7272307029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
127 697,04 PLNCITONET-ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
14 536,8 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
22 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.