Przeb części bud Zes Szk – Przed poł na działce nr 589/3 w Łazach, gm Rzez w ramach zad pn: „Mod zespołu szkolno – przed w Łazach”.
Gmina Rzezawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00325713
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00325713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 11:16
- Lokalizacja
- Rzezawa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfedecc7-faec-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8681021294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00325713 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeb części bud Zes Szk – Przed poł na działce nr 589/3 w Łazach, gm Rzez w ramach zad pn: „Mod zespołu szkolno – przed w Łazach”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 146484800
1.5.8.) Numer faksu: + 48 146488550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfedecc7-faec-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeb części bud Zes Szk – Przed poł na działce nr 589/3 w Łazach, gm Rzez w ramach zad pn: „Mod zespołu szkolno – przed w Łazach”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfedecc7-faec-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046905/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja zespołu szkolno-przedszkolnego w Łazach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233337
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RID.ZP.271.1.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa części budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego położonego na działce nr 589/3 w Łazach, obręb 120107_2.0008, jedn. ewid. Rzezawa, gmina Rzezawa wraz z wewnętrzną instalacją: wody, kanalizacji sanitarnej, gazu, wentylacji mechanicznej, ogrzewczej, klimatyzacji i elektryki oraz budową utwardzenia pod śmietnik.
Przebudowa polegać będzie na adaptacji jednej z istniejących sal lekcyjnych znajdującej się
w północnej części budynku szkoły w celu powiększenia powierzchni przedszkolnej
o pomieszczenie nr 0.08 – sala zabaw, co spowoduje zmiany układu wewnętrznego
i funkcjonalnego działającego przedszkola.
W przebudowywanym budynku (część przedszkolna) na parterze zaprojektowano 2 sale zabaw, przeznaczone dla maksymalnie 23 dzieci (1 sala dla 11 dzieci oraz jedna sala dla 12 dzieci), wraz z zapleczem socjalno – szatniowym.
Forma zewnętrzna obiektu po przebudowie względem stanu istniejącego pozostaje bez zmian.
Na strychu nieużytkowym zaprojektowano miejsce dla urządzeń technicznych, w tym centrali wentylacyjnej.
Projektuje się instalację centralnego ogrzewania, której źródłem ciepła są dwa istniejące kotły gazowe kondensacyjne z zamkniętą komorą spalania o mocy każdego z nich 45 kW.
Projektowany system wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej z projektowaną centralą wentylacyjną będzie funkcjonował w pomieszczeniach sal zabaw, szatni
i pomieszczeniu socjalnym.
W celu utrzymania komfortu mikroklimatu zaprojektowano instalację klimatyzacji
za pomocą 5 klimatyzatorów ściennych i 3 jednostek zewnętrznych.
W zakresie elewacji budynku projektuje się: dodatkowe okno do szatni (pom. nr 0.01) oraz zmywalni (pom. nr 0.02), nowe drzwi wejściowe, przesunięcie okna w celu doświetlenia toalety (pom. nr 0.05). Budynek należy docieplić oraz należy wykonać tynk elewacyjny, tylko
w zakresie przewidzianym w projekcie.
Dodatkowo do budynku zaprojektowano pochylnię dla osób niepełnosprawnych wraz nowymi schodami wejściowymi.
Projektuje się również nowe powierzchnie utwardzone, dojścia do budynku oraz nowe miejsce gromadzenia odpadów stałych zlokalizowane przy istniejącym budynku do obsługi boiska, szatni i toalet nr 2.
Zaprojektowano zabezpieczenie istniejącego stropu drewnianego nad parterem płytami ognioochronnymi o odporności ogniowej REI60. Przewidziano również ścianę oddzielenia przeciwpożarowego w klasie REI120 oddzielająca 1 strefę (ZL II, ZL III) od 2 strefy (ZL III) wraz z drzwiami i 5 oknami w klasie EI60. Wszystkie okna otwieralne i drzwi wewnętrzne należy wyposażyć w samozamykacze.
W zakresie zadania przewiduje się przebudowę przyłącza gazu zgodnie z Warunkami Technicznymi z dnia 03.06.2022 r., znak: PSGKR.ZMSZ.763.1146197.1.22 wraz z zmianą lokalizacji skrzynki gazowej na elewacji budynku.
Planuje się przełożenie istniejącego przyłącza gazowego średniego ciśnienia oraz likwidację istniejącego przyłącza gazowego na terenie działek nr: 589/3, 586, 589/6, 583
w Łazy, gmina Rzezawa, co objęte jest odrębnym opracowaniem i stanowi załącznik do przetargu.
Planuje się przełożenie istniejącego przyłącza gazowego średniego ciśnienia od skrzynki gazowej zlokalizowanej na zewnętrznej ścianie budynku Szkoły do istniejącej sieci gazowej dn 40 PE zlokalizowanej na działce nr 583. Część przyłącza gazowego zostanie wykonana metodą przewiertu sterowanego.
W ramach inwestycji planuje się wykonanie nowego przyłącza gazowego dn25 PE100 RC SDR11 TYP2 prowadzonego ze spadkiem 1,3% w kierunku istniejącej sieci gazowej. Włączenie do istniejącej sieci gazowej przewidziano poprzez trójnik równoprzelotowy dn40 PE.
Dokumentacja projektowa została uzgodniona przez Zakład Gazowniczy w Krakowie pismem z dnia 20.02.2023 r., znak: PSGKR.ZMSZ.764.1151121.1.23, Nr uzgodnienia: 015/23.
Na wykonanie robót związanych przełożeniem istniejącego przyłącza gazowego średniego ciśnienia oraz likwidacja istniejącego przyłącza gazowego na terenie działek nr: 589/3, 586, 589/6, 583 w Łazy, gmina Rzezawa, o czym mowa powyżej, Gmina Rzezawa w dniu 17.04.2023 r. złożyła Zgłoszenie budowy lub wykonania innych robót budowlanych do Starostwa Powiatowego w Bochni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 940326,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1088911,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 940326,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane – Paweł Majerski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8681889064
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Brodzińskiego 53,
7.3.4) Miejscowość: Bochnia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Na etapie podpisania umowy, brak podwykonawców
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 940326,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |