2/TP1/SZP-3/2025 Ochrona osiedla Domów Studenckich Politechniki Koszalińskiej nr 1, 2, 3 i 4 przy ul. Rejtana 15, 13, 11, 5a-7a w Koszalinie
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00085438
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00085438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-03 12:45
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dab99711-510b-4559-a1e9-c58483fb3c64
- Identyfikator
- 6690505168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00085438 z dnia 2025-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
2/TP1/SZP-3/2025 Ochrona osiedla Domów Studenckich Politechniki Koszalińskiej nr 1, 2, 3 i 4 przy ul. Rejtana 15, 13, 11, 5a-7a
w Koszalinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dab99711-510b-4559-a1e9-c58483fb3c641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
2/TP1/SZP-3/2025 Ochrona osiedla Domów Studenckich Politechniki Koszalińskiej nr 1, 2, 3 i 4 przy ul. Rejtana 15, 13, 11, 5a-7aw Koszalinie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dab99711-510b-4559-a1e9-c58483fb3c64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00015736
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/TP1/SZP-3/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 174000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Ochrona osiedla Domów Studenckich Politechniki Koszalińskiej nr 1, 2, 3 i 4 przy ul. Rejtana 15, 13, 11, 5a-7a w Koszalinie w zakresie określonym w SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Zamówienie obejmuje:
1) od podpisania umowy do 31.01.2025 r. ochronę osiedla Domów Studenckich Politechniki Koszalińskiej nr 1, 2, 3 i 4 przy ul. Rejtana w Koszalinie w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w godzinach 15-7 ( DS1 i DS4 ) oraz 24h/dobę (DS2 i DS 3), weekendy i święta całodobowo wszystkie budynki.
• DS1 1 osoba od godz.15 w dniu podpisania umowy
• DS2 1 osoba od godz. 7 w dniu podpisania umowy
• DS3 1 osoba od godz. 7 w dniu podpisania umowy
• DS4 1 osoba od godz. 15 w dniu podpisania umowy
2) od 01.02.2025 r. do 31.03.2025r. ochrona osiedla ma się odbywać 24 h/dobę przez 2 osoby monitorujące całe osiedle w terenie, wraz z wglądem w kamery monitorujące. Ochrona będzie odbywać się we wszystkie dni tygodnia (weekendy i święta) według szczegółowych ustaleń z Kierownikiem Działu DS i wyszczególnionym zakresem obowiązków określonym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Szacunkowa liczba roboczogodzin w okresie trwania umowy wynosi 4336. Ilość godzin ochrony może ulec zmianie.
Podana w formularzu ofertowym ilość roboczogodzin służy tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości roboczogodzin pomnożonych przez cenę jednostkową wskazaną w ofercie z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 2832.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania usługi zgodnie z Ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia (tj. Dz. U. 2021 poz. 1995).
5. Usługa musi być wykonywana przez Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej wpisanych na listę prowadzoną przez Komendanta Głównego Policji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320) – postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego – nieprawidłowe zapisy kryterium oceny ofert „czas dojazdu patrolu dojazdowego w pełnych minutach (grupy interwencyjnej) do miejsca ochranianego” w rozdziale XVII SWZ pkt 2 ppkt 2 (zapisy dotyczące przyznawania punktów w tabeli) uniemożliwiające dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |