Zagospodarowania terenu Gminnego Przedszkola we wsi Laski , II Etap

Gmina Izabelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00325902
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00325902/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-26 11:59
Lokalizacja
Izabelin C, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14e778d8-eb14-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1181762339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00325902 z dnia 2023-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowania terenu Gminnego Przedszkola we wsi Laski , II Etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42

1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@izabelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://izabelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowania terenu Gminnego Przedszkola we wsi Laski , II Etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14e778d8-eb14-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018038/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Zagospodarowania terenu Gminnego Przedszkola we wsi Laski , II Etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206916/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRU.271.25.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) Ogrodzenie
b) Bramy
c) Furtki
2) Przesadzenia/nasadzenia drzew i krzewów dla II etapu zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni
3) Dostawa i montaż małej architektury dla II etapu zgodnie z podziałem widocznym na projekcie kon-cepcyjnym zieleni, UWAGA: dostawa nie obejmuje ławek.
4) Demontaż istniejącej małej architektury i ponowny montaż,
5) Instalacja oświetleniowa
6) Układ nawadniania terenu dla etapu II zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni.
7) Wykonanie nowego ogrodzenia
8) Wykonanie nawierzchni dla etapu II zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni.
9) Wykonanie punktów czerpalnych zewnętrznych wody
10) UWAGA: w etapie I zostało wykonane odprowadzenie wód deszczowych z dachu budynku do kanalizacji deszczowej w tym zbiornika .
3. W ramach realizacji zadania należy uwzględnić pielęgnację roślin na czas gwarancji.
4. W ramach realizacji budowy należy przeprowadzić niezbędne próby oraz rozruchy.
5. Zamawiający nie przewiduje dodatkowego wynagrodzenia za wykonane dodatkowych usług, nie stanowiących przedmiotu zamówienia.
6. Na roboty budowlane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia Wykonawca musi sporządzić harmonogram robót tak by zapewnić płynność realizacji zadania oraz bezpieczeństwo w trakcie poszczególnych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1987455,55 PLN

2023-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane