„Rewitalizacja ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-sportowej typu street workout przy Warsztatach Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Pobiedniku Małym”

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00326430
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00326430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-26 13:34
Lokalizacja
Wawrzeńczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f00bed14-1f1d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6821642228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęNaprawa terenów rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00326430 z dnia 2023-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-sportowej
typu street workout przy Warsztatach Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Pobiedniku Małym”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawrzeńczyce 57

1.5.2.) Miejscowość: Wawrzeńczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-125

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_igwaw@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igwa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f00bed14-1f1d-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-sportowej
typu street workout przy Warsztatach Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Pobiedniku Małym”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f00bed14-1f1d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063493/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rewitalizacja ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-sportowej typu street workout przy Warsztatach Teraii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Pobiedniku Małym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299098

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-sportowej typu street workout przy Warsztatach Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Pobiedniku Małym (dz. nr ewid. 11/3 obręb Pobiednik Mały).
2. Zakres robót obejmuje m.in.: prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję, roboty ziemne i podbudowa, roboty budowlane i montażowe niezbędne do wykonania zadania (ławy pod obrzeża; obrzeża betonowe w ilości 167 m; fundamenty betonowe), nawierzchnia (poliuretanowa w ilości 231 m2, trawiasta w ilości 79,50 m2), dostawa i montaż urządzeń sportowo-rekreacyjnych, dostawa i montaż tablicy informacyjnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący Zał. Nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu ceny lub koszty określone we wszystkich złożonych ofertach nie mieszczą się w limicie ustalonym przez Zamawiającego.
W związku z powyższym Zamawiający informuje się, że środki budżetu gminy na dzień dzisiejszy nie pozwalają Zamawiającemu na zwiększenie kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316150,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418359,01 PLN

2023-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane