Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Starych Pieścirogach

GMINA NASIELSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00085630
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00085630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-03 13:12
Lokalizacja
Nasielsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c28bb19a-4f37-48b6-b3ed-ba10160b64ed
Identyfikator
5311607468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW SOBIESZEKSochaczew, PL · lot 0
171 831 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00085630 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Starych Pieścirogach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1040965

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Starych Pieścirogach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c28bb19a-4f37-48b6-b3ed-ba10160b64ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z systemem detekcji gazu w budynku szkoły.
W ramach rozbudowy należy wykonać:
1) Demontaż istniejącego stanowiska z dwoma butlami 33 kg na gaz propan oraz fragmentu instalacji gazowej prowadzonej po elewacji budynku do pomieszczenia biura;
2) przesunięcie szafki gazowej z zaworem odcinającym i zaworem elektromagnetycznym ZB DN32 działającymi na potrzeby instalacji gazowej w pomieszczeniu kuchni;
3) montaż detektora gazu pod sufitem pomieszczenia kuchni;
4) wykonanie odcinka instalacji gazowej łączącego istniejącą instalację gazową w pomieszczeniu biura z planowaną do przesunięcia szafką gazową z zaworem odcinającym i zaworem elektromagnetycznym ZB DN 32 i układem redukcyjno-pomiarowym;
5) wykonanie odcinka instalacji gazowej na potrzeby pomieszczenia kotłowni wraz z montażem kaskady 3 kotłów gazowych o mocy 3 x 80 kW;
6) montaż zaworu odcinającego i zaworu elektromagnetycznego w szafce gazowej na ścianie budynku - na potrzeby kotłowni gazowej oraz połączenie zaworu elektromagnetycznego z istniejącym w budynku systemem detekcji gazu;
7) montaż detektora gazu pod sufitem pomieszczenia kotłowni i połączenie go z istniejącym w budynku systemem detekcji gazu;
8) wykonanie próby szczelności

4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171831,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171831,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa "ROMEX" - Grupa SBS Szumański Roman

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371226228

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 57

7.3.4) Miejscowość: Płońsk

7.3.5) Kod pocztowy: 09-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171831,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane