Wykonanie remontu pomieszczeń dydaktycznych i administracyjnych na parterze i piętrze II w budynku Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu,
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00326601
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00326601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 14:04
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-802a6070-f60a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00326601 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu pomieszczeń dydaktycznych i administracyjnych na parterze i piętrze II w budynku Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu pomieszczeń dydaktycznych i administracyjnych na parterze i piętrze II w budynku Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-802a6070-f60a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039766/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00223697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.38.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczeń dydaktycznych i administracyjnych na parterze i piętrze II w budynku Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, ul. Narutowicza 53, 88-100 Inowrocław na podstawie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 9) do SWZ i przedmiaru robót ( Załącznik nr 10 so SWZ) oraz zgodnie ze wzorem umowy (Załącznik nr 6 do SWZ) . Budynek Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, ul. Narutowicza 53, 88-100 Inowrocław wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków miasta Inowrocławia, która uwzględnia ochronę zabytków nieruchomych na podstawie ustawy O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami ( art. 19 ust 1 pkt 2) i jako taki podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz ustawy Prawo budowlane. Natomiast przedmiotowy budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków i nie podlega wykładni prawa O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami w zakresie wydania decyzji przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w ramach prowadzonych prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy obiekcie.
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje także wszelkie niezbędne formalności i roboty towarzyszące, tj.:
1) dopełnienie wszelkich formalności, związanych z wykonaniem przedmiotowych prac, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów formalno-prawnych od odpowiednich organów i instytucji, m. in. pozwoleń, uzgodnień, zgód, opinii, decyzji, odbiorów i innych, wraz z dokonaniem związanych z tym opłat;
2) sporządzenie dokumentacji powykonawczej po zakończeniu prac, uzyskanie wymaganych przepisami odbiorów od odpowiednich służb i organów;
3) zabezpieczenie terenu prac przed dostępem osób niepowołanych;
4) sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ);
5) wywóz i utylizacja materiałów porozbiórkowych wraz z uiszczeniem opłaty;
6) uporządkowanie budynku i terenu po wykonaniu robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |