„Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, Gm. Kosakowo”

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00326636
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00326636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-26 14:12
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92c1dd31-1cb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneWynajem dźwigów wraz z obsługą operatorskąRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuBudowa portów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00326636 z dnia 2023-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, Gm. Kosakowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586604344

1.5.8.) Numer faksu: 586604301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, Gm. Kosakowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92c1dd31-1cb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001095/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, Gm. Kosakowo” w ramach projektu pn. „Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej w miejscowości Rewa, Gmina Kosakowo – przedłużenie pomostu i budowa bosmanatu” dofinansowane z Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00296585

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji przedsięwzięcia pn.: „Przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, Gm. Kosakowo” w ramach Projektu pn. „Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej w miejscowości Rewa, Gmina Kosakowo – przedłużenie pomostu i budowa bosmanatu” obejmujące:
a. zmontowanie na akwenie przedłużonego pomostu: 13 szt. pływaków stalowych wraz z wyposażeniem,
b. wykonanie przyłącza wodociągowego oraz instalacji wodnej i elektrycznej na pomoście,
c. modernizację istniejącej części pomostu pływającego,
d. instalację monitoringu CCTV.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w pkt.5).
2) Przedmiot zamówienia obejmujący wykonanie robót budowlanych: przedłużenie pomostu cumowniczego w Rewie, wykonanie przyłącza wodociągowego, instalacji wodnej i elektrycznej na pomoście, systemu monitoringu wizyjnego (CCTV), modernizacji istniejącej części pomostu pływającego, będzie realizowany na działkach lądowych o nr ew. 49, 50, 60 i 45/3 obręb Rewa oraz działkach o nr. ew. 1 i 3 obszaru morskich wód wewnętrznych RP.
3) W chwili obecnej na infrastrukturę przystani składają się: pomost stały o długości około 30m, posadowiony na stalowych palach nośnych oraz pomost pływający wykonany z dwóch segmentów/pływaków pełno-betonowych o długości 15 m każdy. Pomost pływający mocowany jest do trzech stalowych pali rurowych wbitych w dno.
W ramach przedmiotu zamówienia przedłuża się istniejący pomost o kolejne segmenty/pływaki, o łącznej długości około 64 m. Przedłużana część będzie mieć charakter sezonowy, tj. wystawiana będzie na akwenie od 16.04 do 30.09 każdego roku.
Realizacja projektu w ramach Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 pn. „ Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej w miejscowości Rewa, Gmina Kosakowo – przedłużenie pomostu i budowa bosmanatu.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ wraz z załącznikami tj. dokumentacja i specyfikacje techniczne stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45241000-8 - Budowa portów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowania nie złożono żadnej oferty.
2023-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane