Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej

Powiat Skarżyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00326682
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00326682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-26 14:19
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed0b1f13-06aa-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6631843857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00326682 z dnia 2023-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@skarzysko.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed0b1f13-06aa-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed0b1f13-06aa-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044426/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy ZST w Skarżysku - Kamiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253444

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.272.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej w ramach Programu modernizacja kompleksów sportowych "moje Boisko - ORLIK 2012 - Edycja 2022.
2. Szczegółowy zakres robót został określony w projektach stanowiących załącznik nr 1 do SWZ, w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, przedmiarach stanowiących załącznik nr 3 do SWZ (przedmiary mają charakter pomocniczo - informacyjny).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 10.07.2023r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty na rzecz GB Technology Sp. z o.o. Ul. Dewońska 22, 26-052 Szewce. Następnie wyznaczył termin zawarcia umowy na dzień 24.07.2023r. godz. 10:00. Wykonawca jednak uchylił się od zawarcia umowy
na realizację w/w zamówienia, nie stawił się w siedzibie Zamawiającego w wyznaczonym terminie w celu zawarcia umowy oraz nie wniósł w tym terminie wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kolejna oferta, tj. oferta firmy ACTIVA Longin Witkowski ul. Narutowicza 53 lok.6, 93-110 Łódź zaoferowała cenę 284 523,60 zł, tj. znacznie przewyższającą kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie (204 972,60 zł), Zamawiający podjął zatem decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie posiada środków finansowych na zwiększenie tej kwoty do ceny ofertowej.
2023-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane