Poprawa dostępności w Miejskim Ośrodku Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu
Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00326750
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00326750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-26 14:31
- Lokalizacja
- Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5a47e7-1b2e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5030054345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00326750 z dnia 2023-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności w Miejskim Ośrodku Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118566
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia 25
1.5.2.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-400
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566835410
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@golub-dobrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.golub-dobrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/golub-dobrzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności w Miejskim Ośrodku Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5a47e7-1b2e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00524105/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa windy zewnętrznej oraz remont schodów dla Miejskiego Ośrodka Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Działanie 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291669
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa windy zewnętrznej oraz przebudowa schodów zewnętrznych do budynku Miejskiego Ośrodka Polityki Społecznej w ramach zadania pn. „Poprawa dostępności w Miejskim Ośrodku Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu”. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) budowę windy zewnętrznej w budynku użyteczności publicznej,
b) zasilanie tablicy sterowej dźwigu, instalacja oświetleniowa przystanków, instalacja uziemiająca,
c) uzyskanie pozwolenia na eksploatację urządzenia Dźwigowego wydawanego przez UDT wraz z niezbędną dokumentacją,
d) przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego pracowników ze sposobu użytkowania i eksploatacji i konserwacji urządzenia,
e) skucie i odtworzenie istniejących schodów zewnętrznych prowadzących do budynku,
f) wykonanie i ustawienie tablic informacyjnych, oraz tablic wymaganych prawem budowlanym najpóźniej w dniu rozpoczęcia robót budowlanych. Treść i lokalizacja tablic zostanie uzgodniona z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach postępowania na realizacje zamówienia wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546709,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546709,71 PLN
| 2023-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |