„Robota budowlana – dostosowanie pomieszczeń magazynowych znajdujących się w budynku nr 508 w Nowej Dębie do obowiązujących przepisów”
33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00327154
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00327154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-27 07:27
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3b85ce7-0c15-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8672227607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00327154 z dnia 2023-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Robota budowlana – dostosowanie pomieszczeń magazynowych znajdujących się w budynku nr 508 w Nowej Dębie do obowiązujących przepisów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180692828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Anieli Krzywoń 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 33wog.zamowienia-publiczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/33wog/public/postepowanie?postepowanie=486551551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Robota budowlana – dostosowanie pomieszczeń magazynowych znajdujących się w budynku nr 508 w Nowej Dębie do obowiązujących przepisów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3b85ce7-0c15-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00115764/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 RB - dostosowanie pomieszczeń magazynowych znajdujących się w budynku nr 508 w Nowej Dębie do obowiązujących przepisów"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp44/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 54987,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z wykonaniem robót polegających na dostosowaniu pomieszczeń w budynku nr 508 tj. magazyn do obowiązujących przepisów (ul. A. Krzywoń 1 w Nowej Dębie) zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Szczegóły dotyczące niniejszego zamówienia opisane zostały w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia tj.:
a) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
b) przedmiarze robót,
c) projekcie umowy.
Wszystkie wymienione powyżej dokumenty mają charakter poglądowy. W związku z powyższym zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona przez Wykonawcę Usługi Remontowo-Budowlane Skiba Henryk uzyskała najwyższą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniuw kryterium oceny ofert, którym była cena (100 pkt). Oferta przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia. W związku z powyższym oraz w związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zadania do kwoty oferty najkorzystniejszej – Zamawiający unieważnia postępowanie na remont pomieszczeń magazynowych w budynku nr 508 w Nowej Dębie.
| 2023-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |