Wykonanie, dostawa i montaż ścianek przeszklonych ppoż. w budynku dydaktycznym przy ul. Chodowieckiego 4 w Nysie

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00327689
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00327689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-07-27 10:14
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef6ad718-1ee3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7532127420
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Stolarka budowlanaRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

JAN POWIERSKIGródek, PL · lot 0
380 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00327689 z dnia 2023-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostawa i montaż ścianek przeszklonych ppoż. w budynku dydaktycznym przy ul. Chodowieckiego 4 w Nysie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532192677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 7

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774484715

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pans.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pans.nysa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.pans.nysa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i montaż ścianek przeszklonych ppoż. w budynku dydaktycznym przy ul. Chodowieckiego 4 w Nysie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef6ad718-1ee3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297390

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP6/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 299717,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wykonanie, dostawę i montaż nowych ścianek przeszklonych ppoż.,
b) demontaż istniejących dwóch ścianek przeszklonych na pierwszym piętrze wraz z ich utylizacją.
Dostawa i montaż ścianek przeszklonych ppoż. oraz demontaż dwóch ścianek przeszklonych dotyczy budynku dydaktycznego przy ul. Chodowieckiego 4 w Nysie.

Poniżej Zamawiający podaje wymiary ścianek.

1) Demontaż dwóch ścianek na I piętrze o wymiarach:
- H x A – 3570 x 10560 mm.
- H x A – 3570 x 11970 mm.

2) W to miejsce dostawa i montaż ścianek:
- Hc/H x A – 4200/3570 x 10560 mm.
- Hc/H x A – 4200/3570 x 11970 mm.

3) Dostawa i montaż nowych ścianek:
- Hc/H x A – 4200/3570 x 2880 mm – I piętro
- Hc/H x A – 3400/2770 x 1770 mm – II piętro.

gdzie:
H – wysokość do sufitu podwieszanego – 100% przeszklona.
Hc – wysokość całkowita do stropu.

Podane powyżej wymiary ścianek przeszklonych są wymiarami dokonanymi przez Zamawiającego.
Zamawiający zaleca dokonanie pomiarów własnych przez Wykonawcę, przed przystąpieniem do realizacji przedmiotu zamówienia.

Miejsce montażu ścianek przeszklonych ppoż. i wymagana klasa odporności ogniowej, określona jest na rzutach I i II piętra - stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Wykonawca przed montażem dostarczy Zamawiającemu certyfikat jakości dla systemu przeciwpożarowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 44220000-8 - Stolarka budowlana

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VENED Jan Powierski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 341473616

7.3.3) Ulica: Łąkowa 1

7.3.4) Miejscowość: Gródek

7.3.5) Kod pocztowy: 86-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2023-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy