Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu
Zakład Karny w Raciborzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00327720
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00327720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-27 10:22
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de703334-1a68-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6391183343
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00327720 z dnia 2023-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Raciborzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Eichendorffa 14
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324539600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_raciborz@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de703334-1a68-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de703334-1a68-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00100656/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 232520,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu;
W zakres robót wchodzą:
-remont i odświeżenie pomieszczeń
-wymiana osprzętu instalacyjnego instalacji sanitarnych
-wymiana sufitu podwieszonego w pomieszczeniach łaźni
-wymiana umeblowania
-wymiana i uzupełnienie stolarki okiennej, drzwiowej i krat
-roboty malarskie, ścian, krat ,stolarki, wyposażenia itp
-roboty wykończeniowe
-montaż osprzętu i elementów zabezpieczających
Szczegółowy opis parametrów i wymagań Zamawiającego określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do SWZ.
Zamawiający zawiadamia, że uzyskał:
pozwolenie Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr K/484/203 z dnia 12 maja 2023 roku na podejmowanie innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków – zespół budynków Zakładu Karnego w Raciborzu (rejestr zabytków A/1509/92). W/w dokument stanowi załącznik do SWZ.
UWAGA !!! - wszystkie prace związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, będą wykonywane podczas normalnego funkcjonowania Zakładu Karnego w Raciborzu. Prowadzenie prac związanych z remontem pomieszczeń nie może kolidować z funkcjonowaniem łaźni. Dlatego też wykonanie prac należy zaplanować etapowo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z przepisem art. 255 pkt 3 pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”Zamawiający bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 286 000,00 złotych.
Oferta z najniższą ceną, złożona w ramach niniejszego postępowania przez wykonawcę Przedsiębiorstwo Robót Budownictwa Ogólnego Arkadiusz Wójcicki opiewa na kwotę 420 000,00 złotych. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia kwoty do ceny oferty.
| 2023-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |