Termomodernizacja sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Tczowie oraz montaż odnawialnych źródeł energii
GMINA TCZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00327765
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00327765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-27 10:34
- Lokalizacja
- Tczów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07908e74-2674-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8111714505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00327765 z dnia 2023-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Tczowie oraz montaż odnawialnych źródeł energii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 124
1.5.2.) Miejscowość: Tczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-706
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 676 80 23
1.5.8.) Numer faksu: 48 676 80 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.tczow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Tczowie oraz montaż odnawialnych źródeł energii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07908e74-2674-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00055354/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacjasali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Tczowie oraz montaż odnawialnych źródeł energii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316510
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projekt obejmuje wykonanie kompleksowej termomodernizacji budynku sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w miejscowości Tczów oraz montaż odnawialnych źródeł energii. Zakres zadania obejmuje min:
1) montaż instalacji fotowoltaicznej,
2) hydroizolację stropodachu,
3) wymianę oświetlenia na energooszczędne typu LED,
4) czyszczenie i malowanie elewacji sali sportowej farbami termoizolacyjnymi,
5) wykonanie systemu ogrzewania i wentylacji sali sportowej bazującego na nowym źródle ciepła – energia elektryczna,
6) modernizacja instalacji elektrycznej,
7) docieplenie ścian zewnętrznych od wewnątrz do spełnienia wymagań izolacyjności przegród budowlanych,
8) wymiana stolarki okiennej i powierzchni przezroczystych nieotwieralnych na elementy spełniające wymagania WT.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określono w załącznikach:
1) nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy,
2) nr 10 do SWZ – Dokumentacja techniczna obejmująca:
a) Projekt budowlany, w tym:
a. inwentaryzacja budynku,
b. część rysunkowa do inwentaryzacji,
c. część opisowa do Projektu Zagospodarowania Terenu,
d. część opisowa do branży architektonicznej,
e. część opisowa branży konstrukcyjnej,
f. część opisowa do branży sanitarnej,
g. część opisowa do branży elektrycznej,
h. informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – BIOZ,
i. ekspertyza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej oraz dwóch central wentylacyjnych na dachu budynku hali sportowej w miejscowości Tczów,
j. część rysunkowa do opracowania.
b) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania I Odbioru Robót Budowlanych,
c) Przedmiar.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie gdyż utraciła ważność promesa wstępna dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych a co za tym idzie Zamawiający nie posiada środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zadania.| 2023-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |