Realizacja zadania pn: „Strefa mocy – aktywne dziecko - rewitalizacja placu zabaw na ulicy Strażackiej 6 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żorach”
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00327957
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00327957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-27 11:14
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0c557ed-1c8f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00327957 z dnia 2023-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadania pn: „Strefa mocy – aktywne dziecko - rewitalizacja placu zabaw na ulicy Strażackiej 6 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żorach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadania pn: „Strefa mocy – aktywne dziecko - rewitalizacja placu zabaw na ulicy Strażackiej 6 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żorach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0c557ed-1c8f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047732/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Strefa mocy – aktywne dziecko-rewitalizacja placu zabaw na ulicy Strażackiej 6 przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Żorach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294955
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.23.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu ZSP-5 w Żorach przy ul. Strażackiej 6 – mała architektura, plac zabaw, boisko trawiaste w ramach zadania „Strefa mocy – aktywne dziecko”.
Zakres prac:
organizacja placu budowy, organizacja zaplecza budowy, pełna obsługa geodezyjna inwestycji (wytyczenie inwestycji w terenie, pomiar geodezyjny powykonawczy),
demontaż i złożenie na terenie placu budowy (urządzenia do ponownej zabudowy w nowej lokalizacji) elementów małej architektury: ławka z oparciem 7 szt., kosz na śmieci 2 szt., karuzela 1 szt. oraz jednej lampy oświetlającej plac zabaw,
demontaż, wywiezienie i utylizacja istniejących urządzeń placu zabaw wraz z fundamentami (10 urządzeń zabawowych) oraz ogrodzenia placu zabaw,
korytowanie pod nowe nawierzchnie boiska, placu zabaw wraz z niwelacją istniejącego terenu,
załadunek i wywóz materiałów z korytowania do utylizacji,
wykonanie drenażu z odprowadzeniem do istniejącej wewnętrznej kanalizacji deszczowej,
wykonanie podbudowy boiska trawiastego oraz pod nawierzchnię bezpieczną placu zabaw,
wykonanie pestek fundamentowych (fundamentów betonowych do trwałego posadowienia w gruncie) pod urządzenia zgodnie z wytycznymi producenta,
wykonanie ogrodzenia oraz piłkochwytów boiska,
wykonanie warstwy górnej darniny boiska trawiastego oraz nawierzchni bezpiecznej placu zabaw,
wykonanie podestów piaskownicy wraz z wysypaniem wnętrza piaskiem: nawierzchnia drewniana podestu z drewna egzotycznego lub drewna drzew liściastych olejowana na naturalny kolor drewna, zasypka (nawierzchnia bezpieczna piaskownicy) wykonana z piasku płukanego 0,2-2mm posiadającego ATEST HIGIENICZNY PZH do stosowania na placach zabaw,
ponowny montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego zdemontowanych wcześniej elementów małej architektury (karuzela wraz z nawierzchnią bezpieczną piaszczystą) oraz jednej lampy oświetlającej plac zabaw,
montaż elementów małej architektury: ławek, koszy, stojaków na rowery, stołów letniej klasy,
montaż wyposażenia boiska (bramki z tablicami do koszykówki) oraz urządzeń placu zabaw,
montaż masztów i żagli cieniujących,
zagospodarowanie terenów zielonych wraz z plantowaniem i humusowaniem, nasadzenie roślin ozdobnych i ściółkowanie rabat,
porządkowanie terenu po robotach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |