SPORZĄDZENIE PLANU OGÓLNEGO GMINY SUSZEC

GMINA SUSZEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00085884
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00085884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-03 13:48
Lokalizacja
Suszec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1647d02a-176a-4c61-a82f-8e41172c5ff7
Identyfikator
6381792968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennegoUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00085884 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SPORZĄDZENIE PLANU OGÓLNEGO GMINY SUSZEC

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Suszec

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suszec.iap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1647d02a-176a-4c61-a82f-8e41172c5ff7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SPORZĄDZENIE PLANU OGÓLNEGO GMINY SUSZEC

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1647d02a-176a-4c61-a82f-8e41172c5ff7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018702/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sporządzenie planu ogólnego Gminy Suszec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051985

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Sporządzenie planu ogólnego Gminy Suszec” zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia.
Przedmiot zamówienia dotyczy sporządzenia planu ogólnego Gminy Suszec, obejmującego obszar gminy w jej granicach administracyjnych (powierzchnia ok. 75 km2) wraz z przeprowadzeniem całej procedury planistycznej, w zakresie zgodnym z Uchwałą nr V/35/2024 Rady Gminy Suszec z dnia 26 września 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Suszec, stanowiącą zał. nr 7 do SWZ.
Teren Gminy Suszec obejmuje 6 sołectw. Obecne pokrycie terenu Gminy Suszec planami miejscowymi wynosi 100 %.
Sporządzenie planu ogólnego Gminy Suszec obejmuje wszystkie wymagane przepisami prawa opracowania, w tym m.in. prognozę oddziaływania na środowisko oraz opracowanie ekofizjiograficzne.

Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowią:
a) Projektowane postanowienia umowy (PPU) – załącznik nr 6 do SWZ (w szczególności §1 i §4);
b) Uchwała nr V/35/2024 Rady Gminy Suszec z dnia 26 września 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Suszec – załącznik nr 7;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna:
Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: ,,(…) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) nie złożono (…) żadnej oferty (…)”.

Uzasadnienie:
W terminie składania ofert tj. do dnia 03.02.2025 r., do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta na realizację ww. postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi