Basket pod lasem – budowa boiska do koszykówki 3x3 wraz z urządzeniem zaplecza magazynowego w istniejącym budynku gospodarczym w m. Grabieniec, gmina Turek

Gmina Turek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00328096
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00328096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-27 11:42
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdc84278-1aff-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6681857956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00328096 z dnia 2023-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Basket pod lasem – budowa boiska do koszykówki 3x3 wraz z urządzeniem zaplecza magazynowego w istniejącym budynku gospodarczym w m. Grabieniec, gmina Turek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019556

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina.turek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.turek.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_turek/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Basket pod lasem – budowa boiska do koszykówki 3x3 wraz z urządzeniem zaplecza magazynowego w istniejącym budynku gospodarczym w m. Grabieniec, gmina Turek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc84278-1aff-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047964/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Basket pod lasem – budowa boiska do koszykówki 3x3 wraz z urządzeniem zaplecza magazynowego w istniejącym budynku gospodarczym w m. Grabieniec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291848

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI-GB.ZP.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska do koszykówki 3x3 oraz urządzenie zaplecza magazynowego w istniejącym budynku gospodarczym, na działce o nr ew. 181, położonej w miejscowości Grabieniec.
Zamówienie obejmuje m.in:
1) wykonanie boiska o nawierzchni poliuretanowej i wymiarach 15 m długości i 11 m szerokości mierzonych do wewnętrznych krawędzi linii ograniczających boisko;
2) oświetlenie boiska;
3) dostawę i montaż ławek;
4) remont istniejącego budynku gospodarczego;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączonej dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2023-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane