Budowa oświetlenia ulicznego: 1) część 1 - w Objaździe; 2) część 2 w Głuszynie
Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00328840
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00328840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-27 13:54
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5b9bb25-1fd6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7521359204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00328840 z dnia 2023-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego: 1) część 1 - w Objaździe; 2) część 2 w Głuszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413159
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 3
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.namyslow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.namyslow.eu; https://namyslow.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego: 1) część 1 - w Objaździe; 2) część 2 w Głuszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5b9bb25-1fd6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00075012/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Montaż oświetlenia drogowego w ramach zadań: 1) w Głuszynie; 2) w Objaździe; 3) w Ziemiełowicach 4) w Namysłowie - doświetlenie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00301842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.106.2023.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1- Budowa oświetlenia ulicznego w ObjaździePrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Objazda.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego procesu projektowego; 2) uzyskanie mapy do celów projektowych;
3) uzyskanie warunków technicznych, uzgodnień i opinii niezbędnych do złożenia kompletnego wniosku o zatwierdzenie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych;
4) sporządzenie projektu zagospodarowania terenu (działki);
5) sporządzenie głównych rzutów, ewentualnie innych niezbędnych szkiców i rysunków przedstawiających przyjęte rozwiązania projektowe;
6) opracowanie kompletnego projektu budowlanego w 4 egzemplarzach w formie papierowej, 7) uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowalnych; 8) sporządzenie przedmiaru robót; 9) pobranie dziennika budowy; 10) zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych w organie nadzoru budowlanego; 11) wykonanie robót budowlanych zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, uzgodnieniami, warunkami technicznymi podłączenia do sieci elektroenergetycznej i pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót budowlanych; 12) przeprowadzenie prób i badań wymaganych przepisami budowlanymi oraz przygotowanie dokumentów dopuszczających do eksploatacji i użytkowania; 13) sporządzenie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w 2 egzemplarzach; 14) zgłoszenie zakończenia robót budowlanych w organie nadzoru budowlanego. Zamówienie należy wykonać na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego oraz aktualnie obowiązujących przepisów prawa budowlanego i norm budowlanych.
Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia wynosi (minimum 60 miesięcy, maksymalnie 84 miesięcy) od daty końcowego odbioru robót.
Cena ryczałtowa winna zawierać wszystkie czynności i koszty Wykonawcy związane z realizacją przedmiotu zamówienia niezbędne do jego wykonania, w szczególności: 1) uzyskania warunków technicznych wykonania i podłączenia do sieci elektroenergetycznej; 2) sporządzenia projektu budowlanego i uzyskania dla niego wynikających z przepisów: opinii, uzgodnień i pozwoleń; 3) zatrudnienia kierownika budowy;
4) zgłoszenia w odpowiednim organie rozpoczęcia i zakończenia robót;
5) oznakowania i zabezpieczenia robót na czas trwania budowy;
6) pobrania i prowadzenia dziennika budowy; 7) wykonania przedmiotu zamówienia; 8) rozwiązania wszelkich kolizji wynikających z realizacji przedmiotu zamówienia; 9) napraw napotkanych i uszkodzonych urządzeń obcych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia; 10) pełnej obsługi geodezyjnej oraz wykonania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej;
11) wywiezienia gruzu i uprzątnięcia placu budowy oraz terenu przyległego do placu budowy; 12) przywrócenia terenu budowy do stanu pierwotnego;
13) zgłoszenia w odpowiednim organie zakończenia robót; 14) opłat i odszkodowań za szkody oraz straty wynikłe w związku z realizacją przedmiotu zamówienia. Wszystkie dokumenty i materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zorganizuje we własnym zakresie, a ich koszt uwzględni w cenie oferty. Wykonawca zapewnia, że dokumentacja nie będzie naruszała praw autorskich innych osób lub podmiotów, w tym również będzie wolna od innych wad prawnych i fizycznych, które mogłyby spowodować odpowiedzialność Zamawiającego. Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 16364,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Budowa oświetlenia ulicznego w GłuszyniePrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Głuszyna. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego procesu projektowego; 2) uzyskanie mapy do celów projektowych; 3) uzyskanie warunków technicznych, uzgodnień i opinii niezbędnych do złożenia kompletnego wniosku o zatwierdzenie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych; 4) sporządzenie projektu zagospodarowania terenu (działki); 5) sporządzenie głównych rzutów, ewentualnie innych niezbędnych szkiców i rysunków przedstawiających przyjęte rozwiązania projektowe; 6) opracowanie kompletnego projektu budowlanego w 4 egzemplarzach w formie papierowej, 7) uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowalnych; 8) sporządzenie przedmiaru robót; 9) pobranie dziennika budowy; 10) zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych w organie nadzoru budowlanego; 11) wykonanie robót budowlanych zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, uzgodnieniami, warunkami technicznymi podłączenia do sieci elektroenergetycznej i pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót budowlanych; 12) przeprowadzenie prób i badań wymaganych przepisami budowlanymi oraz przygotowanie dokumentów dopuszczających do eksploatacji i użytkowania; 13)sporządzenie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w 2 egzemplarzach; 14) zgłoszenie zakończenia robót budowlanych w organie nadzoru budowlanego. Zamówienie należy wykonać na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego oraz aktualnie obowiązujących przepisów prawa budowlanego i norm budowlanych. Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia wynosi (minimum 60 miesięcy, maksymalnie
84 miesięcy) od daty końcowego odbioru robót. Cena ryczałtowa winna zawierać wszystkie czynności i koszty Wykonawcy związane z realizacją przedmiotu zamówienia niezbędne do jego wykonania, w szczególności:
1) uzyskania warunków technicznych wykonania i podłączenia do sieci elektroenergetycznej; 2) sporządzenia projektu budowlanego i uzyskania dla niego wynikających z przepisów: opinii, uzgodnień i pozwoleń;
3) zatrudnienia kierownika budowy; 4) zgłoszenia w odpowiednim organie rozpoczęcia i zakończenia robót; 5) oznakowania i zabezpieczenia robót na czas trwania budowy; 6) pobrania i prowadzenia dziennika budowy;
7) wykonania przedmiotu zamówienia; 8) rozwiązania wszelkich kolizji wynikających z realizacji przedmiotu zamówienia; 9) napraw napotkanych i uszkodzonych urządzeń obcych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia;
10) pełnej obsługi geodezyjnej oraz wykonania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej; 11) wywiezienia gruzu i uprzątnięcia placu budowy oraz terenu przyległego do placu budowy; 12) przywrócenia terenu budowy do stanu pierwotnego; 13) zgłoszenia w odpowiednim organie zakończenia robót; 14) opłat i odszkodowań za szkody oraz straty wynikłe w związku z realizacją przedmiotu zamówienia. Wszystkie dokumenty i materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zorganizuje we własnym zakresie, a ich koszt uwzględni w cenie oferty. Wykonawca zapewnia, że dokumentacja nie będzie naruszała praw autorskich innych osób
lub podmiotów, w tym również będzie wolna od innych wad prawnych i fizycznych, które mogłyby spowodować odpowiedzialność Zamawiającego.
Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 23074,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |