Dostawa papieru kserograficznego i artykułów biurowych na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00328898
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-27 14:03
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt i artykuły biuroweWyroby biuroweDrobny sprzęt biurowyPapier kserograficznyPapier do drukowaniaEtykiety samoprzylepneNośniki danych
Wykonawcy
4 przyznane
LYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL
201 172,03 PLNLYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL
201 172,03 PLNLYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL
201 172,03 PLNLYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL
201 172,03 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.