Kompleksowa usługa opieki serwisowej dla drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek eksploatowanych w budynkach Sądu Okręgowego w Radomiu oraz w budynkach Sądów Funkcjonalnych
Sąd Okręgowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00329524
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-28 08:14
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9481624025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnychToner do drukarek laserowych/faksówWkłady barwiące
Wykonawcy
5 przyznanych
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
159 600 PLNBILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
51 300 PLNBILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
57 000 PLNBILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
51 300 PLNBILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
51 300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.