Remont łaźni i wymiana instalacji wewnętrznej hydrantowej w bud. nr 36 w kompleksie 7788 w Świętoszowie
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00329740
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00329740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 09:15
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9bb1fd28-1f03-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00329740 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łaźni i wymiana instalacji wewnętrznej hydrantowej
w bud. nr 36 w kompleksie 7788 w Świętoszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Saperska 2
1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/43wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont łaźni i wymiana instalacji wewnętrznej hydrantowejw bud. nr 36 w kompleksie 7788 w Świętoszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bb1fd28-1f03-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00329740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153490/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont łaźni i wymiana instalacji wew. hydrantowej bud.nr 36 k.7788 m. Świętoszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297940
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 59/26/PN/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Wymiana stolarki okiennej w pomieszczeniach sanitarnych na stolarkę PCV – okna dwuszybowe z zachowaniem podziału
jak okna istniejące, z nawiewnikami higrosterowanymi, białe. Kwatery dolne szklone szkłem mlecznym.
Uwaga: wymiary pobrać z natury ;
- Wymiana okładzin ściennych i podłogowych
- Wymiana urządzeń sanitarnych
- wymiana baterii umywalkowych i natryskowych
- wymiana zaworów kulowych przelotowych
- likwidacja zaworów mieszających ściennych z kierunkowym wylotem na odejściach od pionów
- doprowadzenie wody zimnej, ciepłej do umywalek, basenów do mycia nóg
i natrysków we wszystkich pomieszczeniach higieniczno- sanitarnych
- Wymiana instalacji sieci hydrantowej od zestawu hydroforowego w piwnicy
i wykonanie jako niezależnej od sieci wody zimnej w budynku i wymianie dwóch pionów ppoż. wyposażonych w zawory
hydrantowe fi 50 montowanych jak istniejące 1,35m od podłogi i umieszczonych w typowych szafkach hydrantowych blaszanych wg PN-68/B-02858 i BN-85/521316. Szafki wyposażyć w wąż długości minimum 30m. Wyposażenie szafek
hydrantowych powinno być z produkcji co najmniej z 2022 roku.
- wymiana opraw oświetleniowych nad umywalkami i innych pomieszczeniach sanitarnych, wyłączników światła i gniazd
wtyczkowych
- wymiana luster nad umywalkami, pojemników na mydło przy umywalkach
i natryskach, uchwytów na papier toaletowy, wieszaków na ręczniki i garderobę,
- wymianie nie podlegają kabiny sanitarne WC i systemowe kabiny przy natryskach, uszkodzone kabiny Wykonawca wymienia na własny koszt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenąprzewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta firmy Jukabud Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 6-12, 51-165 Wrocław. Wykonawca zaoferował cenę brutto
1.140 000 zł. Na otwarciu ofert w dniu 25.07.2023 r. roku o godz. 10:00 Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia
tj. 499 726,58 zł brutto. Weryfikacja możliwości finansowych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |