Wykonanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z nadbudową budynku D Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. na podstawie projektu koncepcyjnego
POWIATOWY SZPITAL W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00086127
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00086127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-03 14:35
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7e80c55-0c7b-44d2-bae6-bd3b6de1c58c
- Identyfikator
- 8911530126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00086127 z dnia 2025-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z nadbudową budynku D Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. na podstawie projektu koncepcyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY SZPITAL W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 911344332
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@vp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpital-aleksandrow.internetdsl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7e80c55-0c7b-44d2-bae6-bd3b6de1c58c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z nadbudową budynku D Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. na podstawie projektu koncepcyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7e80c55-0c7b-44d2-bae6-bd3b6de1c58c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069771/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z nadbudową budynku D Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. na podstawie projektu koncepcyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561108
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z nadbudową budynku D Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. na podstawie projektu koncepcyjnego stanowiącego załącznik Nr 1A do SWZ.
2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1A do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje ponadto pozyskanie lub opracowanie w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu umowy wszelkich danych, inwentaryzacji, badań, ekspertyz itp. przedprojektowych i projektowych, poza danymi opracowanymi i pozyskanymi na etapie koncepcji projektowej przez Projektowanie Architektoniczne, które będą konieczne do opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej terenu przedmiotowej inwestycji celem sprawdzenia miejsca robót oraz warunków związanych z ich wykonaniem. W trakcie wizji lokalnej Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania pomiarów. Oferta złożona bez odbycia wizji lokalnej zgodnie z art. 226 ust. 1. pkt 18 ustawy PZP podlega odrzuceniu. Wizja lokalna odbędzie się dnia 31.10.2024 r. o godz. 11:00 w obecności osoby wskazanej przez Zamawiającego. Wizja rozpocznie się w Sali konferencyjnej nr 8 budynku F Zamawiającego. Swoją obecność w wizji należy zgłosić Kierownikowi Działu Administracyjno-Organizacyjnemu - tel. 54/2828015 do dnia 31.10.2024 r. do godz.: 10:00 Koszt wizji lokalnej po stronie Wykonawcy ponosi Wykonawca.
5. Przedmiot zamówienia określono według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV).
71.22.00.00 - 6 – usługi projektowania architektonicznego
71.24.00.00 – 2 – usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71.24.80.00 – 8 – nadzór nad projektem i dokumentacją
Poszczególne części dokumentacji stanowiącej przedmiot niniejszej umowy Wykonawca opracuje i przekaże Zamawiającemu w terminach pośrednich określonych w harmonogramie rzeczowo – finansowym zgodnie z wymaganiami Zamawiającego jak poniżej :
I etap - projekt budowlany obejmujący całość zamierzenia (kompletny projekt z uzgodnieniami wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę) do 30 dni od dnia podpisania Umowy;
II etap - projekt budowlany wielobranżowy, projekty wykonawcze z kosztorysami, przedmiarami i specyfikacjami technicznymi – do 30 dni od dnia przekazania projektu budowlanego z wnioskiem do pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |