Remont budynku magazynowego nr 5 w kompleksie 0550 Dobre n/Kwisą
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00329964
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00329964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 10:03
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-570ed3d2-1a41-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00329964 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku magazynowego nr 5 w kompleksie 0550 Dobre n/Kwisą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Saperska 2
1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/43wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku magazynowego nr 5 w kompleksie 0550 Dobre n/Kwisą2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-570ed3d2-1a41-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00329964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153490/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont bud. nr 5 k.0550 m. Dobre n/Kwisą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00287765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 50/26/PN/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku magazynowego nr 5 w kompleksie 0550 Dobre n/Kwisą.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ;
2) opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 2 do SWZ;
3) przedmiar, stanowiący załącznik nr 8 do SWZ;
4) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła oferta firmy:
INVESTA Patrycja Mokrzycka
ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra 268 509,00 zł
W dniu 21 lipca 2023 roku Zamawiający zamieścił na Platformie zakupowej informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia tj. 189 892,73 zł brutto. Kwota oferty, która została złożona przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Weryfikacja możliwości finansowych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia o powyższą wartość.
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |