Dostawa i montaż mebli dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00330367
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-28 11:33
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5730111401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściMeble tapicerowaneWieszaki na odzież

Wykonawcy

12 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BOSTO" S.C. IWONA STALA, JANUSZ STALACzęstochowa, PL
2160 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BOSTO" S.C. IWONA STALA, JANUSZ STALACzęstochowa, PL
5116,8 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BOSTO" S.C. IWONA STALA, JANUSZ STALACzęstochowa, PL
4620 PLN
PIOTR CHODAKOWSKISobków, PL
22 140 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
3936 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BOSTO" S.C. IWONA STALA, JANUSZ STALACzęstochowa, PL
22 140 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
16 494,3 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
7921,2 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BOSTO" S.C. IWONA STALA, JANUSZ STALACzęstochowa, PL
4620 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
35 288,7 PLN
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
4317,3 PLN
KOMA R.KOZAKIEWICZ SPÓŁKA JAWNARadom, PL
88 929 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.