Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala psychiatrycznego w Toszku.
SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00330397
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-28 11:39
- Lokalizacja
- Toszek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9690946632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeCukier białySoki owocoweOlej roślinnyRyż długoziarnistyMakaron niegotowanyProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychPłatki kukurydzianeSólPieprzZioła i przyprawy korzenneOcet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda
Wykonawcy
13 przyznanych
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
5407,89 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
5203,33 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
14 929,92 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
372 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
3825 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
6624 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
9829,98 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
2978,22 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
2978,22 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
2969,63 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
431,37 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
4213,25 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
8416,06 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.