Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Baczyna polegające na budowie chodnika, zatok autobusowych oraz wyznaczeniu przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną
GMINA LUBISZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00330572
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00330572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 12:13
- Lokalizacja
- Lubiszyn, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1d1b785-2172-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5992775869
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00330572 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Baczyna polegające na budowie chodnika, zatok autobusowych oraz wyznaczeniu przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBISZYN
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Lubiszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Jedności Robotniczej 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubiszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-433
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 095 727 71 30
1.5.8.) Numer faksu: 095 727 71 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubiszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubiszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lubiszyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Baczyna polegające na budowie chodnika, zatok autobusowych oraz wyznaczeniu przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1d1b785-2172-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00330572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012607/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Baczyna polegające na budowie chodnika, zatok autobusowych oraz wyznaczeniu przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305955
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.4.08.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Baczyna polegającej na budowie chodnika, zatok autobusowych oraz wyznaczeniu przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną.
Zakres inwestycji obejmuje w szczególności:
a) Budowę chodnika (etap I i II – oznaczenia w przedmiarze i dokumentacji)
b) Budowę zatok autobusowych
c) Budowę zjazdów
d) Budowę muld chłonnych
e) Wyznaczenie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną.
Wykonawca na czas prowadzenia robót jest zobowiązany do uzyskania decyzji na zajęcie pasa drogowego wraz opracowaniem projektu tymczasowej organizacji ruchu/zabezpieczenia zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzeniem.
Wykonawca zrealizuje roboty budowlane na swój koszt i ryzyko oraz zapewni obsługę geodezyjną w związku z wykonywanymi przez siebie robotami, a także obsługę administracyjną, niezbędną do realizacji przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia kosztorysu ofertowego, na podstawie załączonego przedmiaru. Przedmiar jest dokumentem pomocniczym i nie zwalnia Wykonawcy z dokonania wizji lokalnej, przy czym Zamawiający nie określa, że wizja lokalna jest obowiązkowa, lecz wskazana dla sporządzenia jak najbardziej precyzyjnej oferty.
Kosztorys ofertowy nie służy do rozliczenia kosztorysowego robót (umowa ryczałtowa), ale służy jedynie do obliczenia należnego wynagrodzenia Wykonawcy
w przypadku odstąpienia od umowy lub rezygnacji Zamawiającego z wykonania części przedmiotu umowy lub w przypadku wystąpienia robót zamiennych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- dokumentacja projektowa - załącznik nr 8 do SWZ, z zastrzeżeniem, iż zakres przedmiotu zamówienia obejmuje cały odcinek zaprojektowanego chodnika tj. poza oznaczony na mapie kolorem czerwonym odcinek. Początek opracowania rozpoczyna się na wysokości działki 3/2 oraz 122, a koniec opracowania jest zgodny z oznaczeniem na planie sytuacyjnym.
- przedmiar – załącznik nr 9
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zamawiający zastrzega, iż w trakcie realizacji zadania może być ono kontrolowane przez przedstawicieli Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu tj. do dnia 28.07.2023r. do godz. 12.00, nie złożono żadnej oferty.Dlatego też, biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający działając w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |