Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Słowackiego, Sienkiewicza oraz Okulickiego w Radomiu

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00330789
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00330789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-28 12:51
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4704d38e-1713-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9482486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00330789 z dnia 2023-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Słowackiego, Sienkiewicza
oraz Okulickiego w Radomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4704d38e-1713-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Słowackiego, Sienkiewicza
oraz Okulickiego w Radomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4704d38e-1713-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00330789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021865/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Wykonanie remontu warstw ścieralnych ulic na terenie miasta Radomia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284017

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.42.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 859050,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Słowackiego, Sienkiewicza oraz Okulickiego w Radomiu.
Zamówienie obejmuje:
- roboty bitumiczne (skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, zasuw sieci wodociągowych
i gazowych, przełożenie kostki betonowej, brukowej, ustawienie i wymiana krawężnika granitowego oraz betonowego).

Zakres zamówienia:
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego - 9 320 m2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Słowackiego, Sienkiewicza oraz Okulickiego w Radomiu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022r., poz. 1710 ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W postępowaniu złożono dwie oferty. Najwyżej oceniono ofertę firmy: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o., ul. Św. Rocha 31, 27-215 Wąchock. Cena ww. oferty (1.654.350,00 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (800.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1654350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1782528,30 PLN

2023-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane