„Zakup, dostawa i montaż kontenera sanitarnego na teren cmentarza przy ul. Chopina w Darłowie”
Gmina Miasto Darłowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00331004
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00331004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-07-28 13:27
- Lokalizacja
- Darłowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbbc7cd8-260c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 4990527500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331004 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup, dostawa i montaż kontenera sanitarnego na teren cmentarza przy ul. Chopina w Darłowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Darłowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920937
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 9
1.5.2.) Miejscowość: Darłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 355 12 00
1.5.8.) Numer faksu: 34 355 12 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@darlowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.darlowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/darlowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup, dostawa i montaż kontenera sanitarnego na teren cmentarza przy ul. Chopina w Darłowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbbc7cd8-260c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043469/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa toalety na nowym cmentarzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2023 / GKM.7043.11.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 86160,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż kontenera sanitarnego na teren cmentarza komunalnego przy ul. Chopina w Darłowie, działki numer 23/1, 24 obręb ewidencyjny nr 16 miasta Darłowo, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną oraz decyzją pozwoleniem na budowę nr 428/2022 z dnia 04.11.2022 r. znak: BS.6740.477.2022.IV.
UWAGA! Z zakresu zadania określonego w projekcie architektoniczno-budowlanym, Zamawiający wykonał instalacje zewnętrzne: kanalizację sanitarną, wodociągową, instalację elektroenergetyczną.
Zakres objęty zadaniem nie obejmuje dostarczenia i montażu ławek i śmietników.
Zakres prac:
1) zakup, transport i ustawienie nowego kontenera sanitarnego zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym, o orientacyjnych wymiarach: dł. 805 cm x sz. 299 cm, wysokość pomieszczenia wewnątrz 250 cm; kontener wyposażony w instalacje sanitarne wraz z białym montażem, instalację elektryczną wraz z białym montażem, wyposażenie wewnętrzne wg
opisu zawartego w dokumentacji technicznej,
2) podłączenie kontenera do wykonanych przez Zamawiającego instalacji zewnętrznych: kanalizacji sanitarnej i wodociągowej we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Darłowie oraz do instalacji elektroenergetycznej,
3) uporządkowanie terenu po zakończonych pracach.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
- organizację i zagospodarowanie zaplecza budowy,
- pełną obsługę geodezyjną w trakcie wykonywania prac,
- właściwe oznakowanie robót,
- sporządzenie protokołów badań i sprawdzeń, wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej,
- po zakończeniu robót doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu zaplecza budowy, demontaż obiektów tymczasowych oraz uporządkowanie terenu.
Szczegółowy zakres prac objętych zadaniem zawarty jest w załączonej dokumentacji technicznej: projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215500-2 - Toalety publiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Wykonawcy w swojej ofercie zaproponowali cenę za realizację zamówienia w wysokości 275.000,00 zł, 211.560,00 zł oraz 159.900,00 zł. Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania – przed otwarciem ofert – informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający poinformował potencjalnych Wykonawców, iż na przedmiotowe zadanie przeznaczona została kwota 105.976,80 zł brutto. Zatem cena złożonej oferty znacznie przewyższyła środki, jakie Zamawiający zabezpieczył w budżecie Miasta Darłowo na realizację zadania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |