"Przebudowa drogi wewnętrznej w Starej Dąbrowie"

Gmina Stara Dąbrowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00331024
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00331024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-28 13:29
Lokalizacja
Stara Dąbrowa, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c418f7e3-1671-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8542229275
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331024 z dnia 2023-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi wewnętrznej w Starej Dąbrowie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Dąbrowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stara Dąbrowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Stara Dąbrowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-112

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kamila.gebczynska@staradabrowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.staradabrowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://staradabrowa.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa drogi wewnętrznej w Starej Dąbrowie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c418f7e3-1671-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja jest planowana do dofinansowania ze środków Województwa Zachodniopomorskiego na finansowanie zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych ze środków budżetowych Województwa Zachodniopomorskiego oraz/ lub ze środków dla operacji typu budowa lub modernizacja dróg lokalnych w ramach poddziałania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BRG.271.3.7.2023.KG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w tym utwardzenie nawierzchni płytami wielootworowymi na działce nr 93 obręb Stara Dąbrowa, gm. Stara Dąbrowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedną ofertę, która kwalifikuje się do odrzucenia. W tych okolicznościach Zamawiający unieważnia postepowanie z uwagi na odrzucenie wszystkich ofert jakie były złożone w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
2023-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane