Przebudowa drogi gminnej nr G618039P – ulicy Ceglanej w miejscowości Żerków

Gmina Żerków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00331032
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00331032/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-28 13:31
Lokalizacja
Żerków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb0b0cb0-209a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6172098436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331032 z dnia 2023-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr G618039P – ulicy Ceglanej w miejscowości Żerków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żerków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Żerków

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-210

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627403024

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zerkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zerkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb0b0cb0-209a-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr G618039P – ulicy Ceglanej w miejscowości Żerków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb0b0cb0-209a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331032

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020846/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa drogi gminnej nr G618039P – ulicy Ceglanej w miejscowości Żerków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPR.ZP.271.2.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 382665,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej – ul. Ceglanej w miejscowości Żerków. Projektowany odcinek drogi zlokalizowany jest na działkach nr 747 i 268.
Parametry drogi objętej przebudową:
- długość odcinka objętego przebudową wynosi 430 m, z czego odcinek o długości 355 m zlokalizowany jest na terenie miejskim na działce nr 747, a odcinek o długości 75 zlokalizowany jest na terenie wiejskim na działce nr 268,
- szerokość jezdni 4,5 m,
- szerokość chodnika/ścieżki rowerowej 2,5 m (lokalnie 2,0m),
- powierzchnia jezdni- 1951 m2
- powierzchnia zjazdów – 298 m2 – nawierzchnia z kostki betonowej w kolorze grafitowym o grubości 8 cm,
- powierzchnia chodnika/ ścieżki rowerowej – 626 m2- nawierzchnia z kostki betonowej w kolorze naturalnym betonu o grubości 8 cm
- podbudowa z kruszywa kamiennego o grubości 15 cm.
- krawężniki 15x22 cm na ławie betonowej z oporem beton C12/15,
- obrzeża betonowe 30x8 cm na ławie betonowej z oporem beton C12/15.
Zadanie obejmuje remont istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni i wykonanie nowej warstwy ścieralnej oraz wykonanie nowej nawierzchni chodnika/ ścieżki na odcinkach poza obszarami zjazdów. Nawierzchnie zjazdów z kostki betonowej zostaną przełożone celem dostosowania wysokościowego do nowej nawierzchni jezdni.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu została złożona jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2023-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane