„Bieżąca naprawa nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.”
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00331353
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00331353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 14:24
- Lokalizacja
- Bełżyce, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20fc0775-0c32-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7132393856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331353 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Bieżąca naprawa nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029263
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Bełżyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdplublin.logintrade.net/zapytania_email,131832,c9b20d92b77da09b8c0a8b0c3253836e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Bieżąca naprawa nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20fc0775-0c32-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063727/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Bieżąca naprawa nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263411
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5. Zakres zamówienia w Części 1 obejmuje:Naprawę cząstkową nawierzchni drogi powiatowej nr 2227L Uniszowice – Motycz – St. Kol. Motycz zlokalizowanej w województwie lubelskim, powiat lubelski, gmina Konopnica. Punkt początkowy znajduje się w km 2+891 w ciągu drogi powiatowej, a koniec w km 5+239. Łączna długość remontowanej drogi wynosi około 2348 m.
Zakres przedmiotowego projektu obejmuje remont nawierzchni poprzez wykonanie:
frezowania nawierzchni,
oczyszczenia mechanicznego nawierzchni,
skropienia asfaltem nawierzchni,
wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej.
Ilość robót - zgodnie z przedmiarem. Szczegółowy zakres napraw ujęty jest w załączniku do przedmiaru.
Rozwiązania wysokościowe
Projektowaną nakładkę asfaltową dostosowano do istniejącego rozwiązania wysokościowego istniejącej nawierzchni jezdni drogi powiatowej.
Urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Zadanie nie przewiduje wprowadzania zmian w projekcie stałej organizacji ruchu.
Odwodnienie
Odwodnienie jezdni będzie realizowane na warunkach dotychczasowych, tzn. powierzchniowo za pomocą pochyleń poprzecznych i podłużnych.
Kolizje
Ze względu na charakter robót – Nie dotyczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.5.) Wartość części: 109000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.6. Zakres zamówienia w Części 2 obejmuje:Naprawę cząstkową nawierzchni drogi powiatowej nr 2269L Lublin - Bychawa zlokalizowanej w województwie lubelskim, powiat lubelski, gmina Bychawa. Punkt początkowy znajduje się w km 3+525 w ciągu drogi powiatowej, a koniec w km 11+119. Łączna długość remontowanej drogi wynosi około 7594 m.
Zakres przedmiotowego projektu obejmuje remont nawierzchni poprzez wykonanie:
frezowania nawierzchni,
oczyszczenia mechanicznego nawierzchni,
skropienia asfaltem nawierzchni,
wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej.
Ilość robót - zgodnie z przedmiarem. Szczegółowy zakres napraw ujęty jest w załączniku do przedmiaru.
Rozwiązania wysokościowe
Projektowaną nakładkę asfaltową dostosowano do istniejącego rozwiązania wysokościowego istniejącej nawierzchni jezdni drogi powiatowej.
Urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Zadanie nie przewiduje wprowadzania zmian w projekcie stałej organizacji ruchu.
Odwodnienie
Odwodnienie jezdni będzie realizowane na warunkach dotychczasowych, tzn. powierzchniowo za pomocą pochyleń poprzecznych i podłużnych.
Kolizje
Ze względu na charakter robót – Nie dotyczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.5.) Wartość części: 178000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta.
Kwota oferty zaproponowana przez Wykonawcę przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie prawne:
Podstawa prawna unieważnienia postępowania - art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta.
Kwota oferty zaproponowana przez Wykonawcę przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie prawne:
Podstawa prawna unieważnienia postępowania - art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |