Modernizacji drogi gminnej nr 420012K ul. Jana Pawła II w miejscowości Biały Dunajec, Gmina Biały Dunajec
GMINA BIAŁY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00331358
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00331358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 14:24
- Lokalizacja
- Biały Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-994a0ad2-be79-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 7361717680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331358 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacji drogi gminnej nr 420012K ul. Jana Pawła II w miejscowości Biały Dunajec, Gmina Biały Dunajec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312
1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182079521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dunajec/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacji drogi gminnej nr 420012K ul. Jana Pawła II w miejscowości Biały Dunajec, Gmina Biały Dunajec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-994a0ad2-be79-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063700/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi gminnej nr 420012K ul. Jana Pawła II, w miejscowości Biały Dunajec, Gmina Biały Dunajec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128721
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.8.2023.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej nr 420012K ul. Jana Pawła II w miejscowości Biały Dunajec, Gmina Biały Dunajec na dwóch odcinkach:
odcinek 1 w km 0+405,00 - 1+511,00; L=1106m
odcinek 2 w km 2+068,50 - 2+940,50; L=872m
Zadanie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
2. Zakres inwestycji obejmuje:
2. 1. Rozebranie istniejącej nawierzchni chodników i poboczy
2.2. Frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni
2.3. Rozebranie krawężników i obrzeży
2.4. Regulacja wysokosciowa istniejacych wpustów, studni rewizyjnych oraz wymiana pojedynczych, zniszczonych studzienek z wpustami ulicznymi
2.5. Przełożenie krawężnika granitowego wraz likwidacją nierówności i zapadnięc, ułożenie ścieku z kostki betonowej pomiędzy jezdnią i poboczem utwardzonym, ułożenie obrzeży
2.6. Odtworzenie nawierzchni jezdni z zastosowaniem wzmacniającej siatki z włókien szklanych 120x120kN
2.7. Odtworzenie nawierzchni chodnika oraz pobocza gruntowego z wykorzystaniem kostki z rozbiórki (przełożenie z uzupełnieniem uszkodzonych elementów).
3. Podczas prowadzonych prac należy zapewnić dojście i dojazd do sąsiadujacych gruntów, ograniczając do niezbędnego minimum uciążliwości spowodowane pracami budowlanymi. Należy zwrócić szczególna uwagę na wykonanie zasypek uzbrojenia podziemnego z materiału niewysadzinowego oraz ich solidne zagęszczenie (Is=1,0). Jest to warunek konieczny dla wykonania trwałej konstrukcji nawierzchni drogowej.
4. Materiał z frezowania nawierzchni bitumicznej oraz wszystkie materiały nadające się do powtórnego użytku Wykonawca wywiezie z placu budowy w miejsce na terenie Gminy Biały Dunajec wskazane przez Inwestora.
5. Wykonawca w ramach realizacji zadania na własny koszt wykona następujące czynnosci:
- ustanowi na własny koszt kierownika budowy oraz kierowników robót w branżach: drogowej, instalacji w zakresie sieci kanalizacyjnych oraz pozostałych niebędnych do prawidłowego wykonania zadania.
- zapewnieni pełną obsługę geodezyjnej, niezbędną do zrealizowania inwestycji
- zabezpieczenie placu budowy oraz projekt tymczasowej organizacji ruchu.
6. Szczegółowy zakres robót zawiera:
Dokumentacja kosztorysowa – przedmiar robót zał nr 9 do SWZ.
Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z dokumentacją kosztorysową, obowiązującymi normami oraz sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4500105,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6709725,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4500105,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU FUGAMEX BOGDAN PODGÓRNY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490315936
7.3.3) Ulica: ALEJE 3 MAJA
7.3.4) Miejscowość: Zakopane
7.3.5) Kod pocztowy: 34-500
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty asfaltowe ma wykonywać firma: Robert Stachoń Firma Handlowo-Usługowa "Stachoń"
UL. KOŚCIUSZKI 9 34-520 PORONIN
NIP 736112 4939
Roboty brukarskie ma wykonywać - Pol-Bruk. Jarecki Kazimierz
UL. KOŚCIELISKA 41
34-500 ZAKOPANE
NIP 736-111-52-31
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4500105,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Szczegółowy termin realizacji umowy:• Rozpoczęcie robót : w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.
• Zakończenie robót: w terminie do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |