TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁASKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁASKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00331455
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00331455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-28 14:46
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-228c32ea-0bba-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8311486581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00331455 z dnia 2023-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁASKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁASKU
1.3.) Oddział zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁASKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 731006353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 4
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 662092737
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osplask@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-228c32ea-0bba-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁASKU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-228c32ea-0bba-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00262163/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU REMIZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁASKU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262372
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.lask/3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1869918,7 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszej umowy są roboty budowlane obejmujące wykonanie: „TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁASKU”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Prac Remontowych, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja – Opis Prac Remontowych – załącznik nr 7 do SWZ, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 8 do SWZ, Przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy do wyliczenia ceny ofertowej – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2629234,35 PLN
| 2023-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |