Dostawa materiałów, pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby realizacji projektu edukacyjnego pn. „Szkoła marzeń”

GMINA SZTUTOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00086331
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00086331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-03 15:27
Lokalizacja
Sztutowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49e09117-acb9-4f9e-a982-d3f48db2fa92
Identyfikator
5792070986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneRóżny sprzęt i artykuły biuroweMaszyny do szyciaInstrumenty muzyczne i ich częściGry edukacyjneZestawy pierwszej pomocyMeble szkolneMeblePakiety oprogramowania edukacyjnegoSprzęt dydaktycznyMonitory dotykoweKomputery przenośneDrukarki i ploteryOdbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca

Wykonawcy

10 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE EL HYDRO S.C. G. ZAWIERUCHA, A.OGŁOZAChmielnik, PL · lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00086331 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów, pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby realizacji projektu edukacyjnego pn. „Szkoła marzeń”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZTUTOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 55

1.5.2.) Miejscowość: Sztutowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 552478151

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sztutowo.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sztutowo.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49e09117-acb9-4f9e-a982-d3f48db2fa92

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów, pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby realizacji projektu edukacyjnego pn. „Szkoła marzeń”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49e09117-acb9-4f9e-a982-d3f48db2fa92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035770/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa materiałów, pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby realizacji projektu edukacyjnego pn. „Szkoła marzeń”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606152

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG-UZ.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 632954,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 1: ARTYKUŁY PAPIERNICZE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 31868,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 2: ARTYKUŁY ARTYSTYCZNE - PLASTYCZNE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 20643,25 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 3: ARTYKUŁY KRAWIECKIE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42715000-1 - Maszyny do szycia

4.5.5.) Wartość części: 11585,12 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 4: INSTRUMENTY MUZYCZNE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37300000-1 - Instrumenty muzyczne i ich części

4.5.5.) Wartość części: 25841,06 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 5: POMOCE EDUKACYJNE I DYDAKTYCZNE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37524100-8 - Gry edukacyjne

4.5.5.) Wartość części: 131330,84 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 6: SPRZĘT DO NAUKI PIERWSZEJ POMOCY
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.5.) Wartość części: 25624,39 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 7: WYPOSAŻENIE - MEBLE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

4.5.5.) Wartość części: 47398,37 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 8: OPROGRAMOWANIE EDUKACYJNE
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.5.5.) Wartość części: 19820,33 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 9: SPRZĘT KOMPUTEROWY, MULTIMEDIALNY
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30213100-6 - Komputery przenośne

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 241103,09 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie materiałów, sprzętów, pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej w Sztutowie niezbędnych do realizacji edukacji ogólnej w placówce. Pomoce będą służyły do realizacji zadań edukacyjnych w projekcie „Szkoła marzeń”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Planowane pomoce są elementem niezbędnym w całości procesu edukacyjnego warunkującym efektywność, atrakcyjność i dobrą organizację zajęć dla uczniów i uczennic.
Wszystkie pomoce dydaktyczne i elementy wyposażenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku, zgodnie z podstawą prawną: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.12.2002 r. (Dz. U. Nr 6 poz. 69 z 2003r. z późn. zm.), w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach - § 9 ust. 3: „Szkoły i placówki nabywają wyposażenie posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty”.
Zadanie 10: SPRZĘT AUDIO, SCENICZNY
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca

4.5.5.) Wartość części: 77739,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172561,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Arkadiusz Ogłoza Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL HYDRO

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grzegorz Zawierucha Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL HYDRO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260758586

7.3.3) Ulica: Suchowola 6

7.3.4) Miejscowość: Chmielnik

7.3.5) Kod pocztowy: 26-020

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy