Budowa obiektów małej architektury tworzących plac zabaw w miejscowości Siedlce przy ul. Pescantina 2 w ramach zadania „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach”

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00332193
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00332193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-31 09:49
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81e79f2d-1bcd-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawPrzygotowanie terenu pod budowęWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie parków i placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00332193 z dnia 2023-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa obiektów małej architektury tworzących plac zabaw w miejscowości Siedlce przy ul. Pescantina 2 w ramach zadania „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa obiektów małej architektury tworzących plac zabaw w miejscowości Siedlce przy ul. Pescantina 2 w ramach zadania „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81e79f2d-1bcd-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00332193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036429/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 8

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293984

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.23.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195110,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych placu zabaw na terenie SP8 przy ul. Pescantina 2 w Siedlcach wraz z wyposażeniem zgodnie z projektem umowy i niniejszą specyfikacją warunków zamówienia.
1. Zakres zamówienia obejmuje:
ETAP I:
1) Roboty budowlane w tym m.in. - przygotowanie terenu, wykonanie konstrukcji i ułożenie nawierzchni bezpiecznej z płyt elastycznych SBR oraz chodnika z kostki, dostawę i montaż urządzeń zabawowych oraz ławek, kosza na śmieci i tablicy regulaminowej, wykonanie ogrodzenia wraz z furtkami, uporządkowanie terenu po robotach, trawniki.
2) Instalacje elektryczne w tym m.in. - rozbudowa instalacji oświetleniowej i monitoringu.
2. Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w dokumentacji projektowej (projekty budowlane i wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), będącej załącznikiem do specyfikacji warunków zamówienia, natomiast przedmiary robót należy traktować jak załączniki dodatkowe, pomocnicze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia niniejsze postepowanie zgodnie z art. art. 255 pkt 3 - cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane