„Wykonanie ekspertyz dla siedmiu obiektów inżynierskich administrowanych przez Starostwo Powiatowe w Zawierciu - 7 zadań
Powiat Zawierciański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00332655
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-31 11:50
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6492296830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjneUsługi kontroli mostów
Wykonawcy
7 przyznanych
ANDRZEJ GAŁATKielce, PL
13 530 PLNM.S.M. "PONTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIMysłowice, PL
7072,5 PLNM.S.M. "PONTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIMysłowice, PL
7072,5 PLNANDRZEJ GAŁATKielce, PL
13 530 PLNANDRZEJ GAŁATKielce, PL
10 332 PLNARKADIUSZ SZCZĘSNYBielsko-Biała, PL
13 530 PLNARKADIUSZ SZCZĘSNYBielsko-Biała, PL
13 530 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.