Budowa dźwigu zewnętrznego dla budynku „B” Wielospecjalistycznego Szpitala w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. ul.Dekerta 1, wraz z rozbudową układu komunikacji pieszej
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00332804
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00332804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-31 12:24
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1163ebc7-1bdc-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5993168108
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00332804 z dnia 2023-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dźwigu zewnętrznego dla budynku „B” Wielospecjalistycznego Szpitala w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. ul.Dekerta 1, wraz z rozbudową układu komunikacji pieszej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 211228381
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dekerta 1
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.podgorny@szpital.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1163ebc7-1bdc-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dźwigu zewnętrznego dla budynku „B” Wielospecjalistycznego Szpitala w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. ul.Dekerta 1, wraz z rozbudową układu komunikacji pieszej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1163ebc7-1bdc-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00332804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293047
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPU.2632.52.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa dźwigu zewnętrznego dla budynku „B” Wielospecjalistycznego Szpitala w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. ul.Dekerta 1, wraz z rozbudową układu komunikacji pieszej.
Winda przelotowa dostawiana jest do istniejącego trzykondygnacyjnego segmentu B Szpitala. Szyb windy o prostej formie – prostokąta o wymiarach ok. 2,70 m x 2,95 m, przykryty stropodachem, jednym bokiem przylegający do północnej ściany budynku B.
Budynek B posiada dwie kondygnacje nadziemne i jedna kondygnację podziemną. Winda ma na celu skomunikowanie kondygnacji nadziemnych.
Dodatkowe wymagania w zakresie windy:
- winda powinna być dostosowana dla osób z niepełnosprawnością narządu wzroku, niepełnosprawnością słuchową oraz niepełnosprawnością ruchową.
- przyciski w windzie powinny być wzmocnione,
- w windzie powinna znajdować się kamera z zestawem głośnomówiącym,
- w windzie powinien znajdować się przycisk alarmowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert w postępowaniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |