23/PA/2023 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla budynków położonych w Bydgoszczy
ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00332836
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-31 12:29
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5540316382
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
6 przyznanych
NATALIA KOWALBydgoszcz, PL
11 000 PLNNATALIA KOWALBydgoszcz, PL
9900 PLNNATALIA KOWALBydgoszcz, PL
10 000 PLNBiuro Projektów „Ingraf Architekci”, Lucyna PawlickaBydgoszcz, PL
11 800 PLNBiuro Projektów „Ingraf Architekci”, Lucyna PawlickaBydgoszcz, PL
11 800 PLNNATALIA KOWALBydgoszcz, PL
9900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.