Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00332838
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00332838/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-31 12:29
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-212ca4f9-0c43-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW BOGUSJózefosław, PL · lot 0
2 490 953,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00332838 z dnia 2023-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-212ca4f9-0c43-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00332838

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017058/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 49/WZP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2284762,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie.
Informacje ogólne
Główny budynek „B” szkoły stanowi skrzydło równoległe do ulicy Belgradzkiej o dwóch i trzech kondygnacjach nadziemnych i częściowej kondygnacji podziemnej. Prostopadle do niego i połączone z nim jest jednokondygnacyjne skrzydło łącznika z przylegającą salą gimnastyczną oraz budynek dobudowany w późniejszym czasie składający się z dwóch kondygnacji nadziemnych i kondygnacji podziemnej. Budynek posiada dwa niezależne wejścia. Przed budynkiem powierzchnia zielona z niskimi i wysokimi nasadzeniami oraz parkingiem dla samochodów osobowych od strony północno-wschodniej. Dodatkowe wejście do części parterowej, do którego prowadzi pochylnia terenowa dla osób niepełnosprawnych.
Na terenie działki objętej opracowaniem znajdują się:
- budynek szkoły wraz z salą gimnastyczną,
- powierzchnie utwardzone (drogi, chodniki, schody terenowe)
- zieleń niska i wysoka,
- sieci uzbrojenia terenu (przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, deszczowe, elektroenergetyczne, ciepłownicze i teletechniczne).
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Projekt techniczny obejmuje wykonanie remontu instalacji elektrycznej, sanitarnej i budowlanej dla całego obiektu. W ramach zamówienia realizowane prace budowlane mają na celu modernizację instalacji elektrycznej, oświetleniowej, niskoprądowej oraz malowanie ścian w salach i korytarzach po przeprowadzeniu robót instalacyjnych.
Zakres zamówienia:
- rozbiórka starej instalacji wraz z osprzętem,
- montaż rozdzielnic głównych i lokalnych,
- montaż tras kablowych,
- montaż wewnętrznych linii zasilających,
- montaż instalacji siłowych i oświetleniowych,
- montaż instalacji uziemienia i połączeń wyrównawczych,
- montaż okablowania elementów instalacji CCTV i SSWiN,
- montaż systemów bezpieczeństwa,
- awaryjne oświetlenie o natężeniu 2 luxów, przy gaśnicach i hydrantach o natężeniu 5 luxów,
- wykonanie pomiarów powykonawczych,
- wykonanie obudów z płyt g/k tras kablowych,
- wykonanie napraw tynku ścian i sufitów,
- malowanie ścian i sufitów,
- zabezpieczenie przeciwpożarowe drewnianych elementów wykończeniowych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5d do SWZ, stanowiący jednocześnie załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
2) Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 5a do SWZ;
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiąca załącznik nr 5b do SWZ;
4) Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 5c do SWZ;
5) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 5d do SWZ;
6) Wzór materiałów informacyjnych, stanowiący załącznik nr 5e do SWZ;
7) Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, stanowiąca załącznik nr 5f do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2490953,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3199250 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2490953,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WinBud Usługi Budowlane Radosław Bogus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971901896

7.3.4) Miejscowość: Józefosław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2490953,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane