Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1. Ilość zadań: 8
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00086605
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00086605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-04 07:59
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c18bcf7-3065-4aac-8166-ecfb44e6c415
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00086605 z dnia 2025-02-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1.
Ilość zadań: 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1.Ilość zadań: 8
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c18bcf7-3065-4aac-8166-ecfb44e6c415
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wsparcie zdrowotne oraz eliminacja zawodowych czynników ryzyka poprzez poszerzoną diagnostykę, wypracowanie nawyków prozdrowotnych oraz ergonomię stanowisk pracy, pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00019283
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-0040-2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36709,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wózek magazynowy, platformowy, towarowy o wymiarach 90 x 50 cm, (ilość: 2 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 34912100-4 - Wózki popychane
4.5.5.) Wartość części: 798,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wózek schodowy z rozwiązaniem po 3 koła na oś. Udźwig min 200 kg (do przewozu butli stalowych), (ilość: 1 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 34912100-4 - Wózki popychane
4.5.5.) Wartość części: 1870,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wózek paletowy elektryczny, (ilość: 1 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 42415110-2 - Wózki widłowe
4.5.5.) Wartość części: 7626,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wózek do przewożenia butli z tlenem (tlen szpitalny), (ilość: 2 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 34912100-4 - Wózki popychane
4.5.5.) Wartość części: 1420,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestaw Szlifierki do gipsu wraz z odkurzaczem przemysłowym z automatycznym czyszczeniem filtra plus termohigrometr z funkcją wykrywania pleśni, (ilość: 1 zestaw)4.5.3.) Główny kod CPV: 43414000-8 - Szlifierki
4.5.5.) Wartość części: 4580,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wózek transportowy z siatką, (ilość: 9 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 34912100-4 - Wózki popychane
4.5.5.) Wartość części: 7965,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Krzesła laboratoryjne, (ilość: 10 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
4.5.5.) Wartość części: 7350,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Maty łatwoślizgi (ilość 6 szt.)4.5.3.) Główny kod CPV: 39532000-0 - Maty
4.5.5.) Wartość części: 5100,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2025-02-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |